15 Mart Dünya Tüketiciler Günü nedeniyle Lefkoşa AKM’de konferans ve ödül töreni düzenlendi

15 Mart Dünya Tüketiciler Günü nedeniyle Lefkoşa AKM’de konferans ve ödül töreni düzenlendi
reklam alani


Etkinlikte, eski Devlet Planlama Örgütü Başkanı Canev Oktay “Tüketici Hakları ve Ürün Güvenliği”, Prof. Dr. Okan Veli Şafaklı ise “Piyasada Fahiş Fiyat, Ürün ve Gıda Güvenliği” başlıklarında konferans verdi.

Konferansın ardından ödül töreni yapıldı. Törende, Cumhuriyet Meclis Başkanı Zorlu Töre’ye “Tüketici Dostu Onursal Ödülü”, Ekonomi ve Enerji Bakanı Olgun Amcaoğlu’na “Yılın Bakanı Ödülü”, Gönyeli-Alayköy Belediye Başkanı Hüseyin Amcaoğlu’na “Yılın Belediye Başkanı Ödülü”,  Ticaret Dairesi Müdürü Sevil Yönlüer’e “Yılın Bürokratı Ödülü” takdim edildi. Bazı iş insanı, esnaf ve basın mensuplarına da farklı kategorilerde ödüller verildi.

Hasan Yılmaz Işık’ın açılış konuşması yaptığı etkinlikte, ödüllerin takdimi sonrasında Meclis Başkanı Töre, Ekonomi ve Enerji Bakanı Olgun Amcaoğlu, Gönyeli-Alayköy Belediye Başkanı Hüseyin Amcaoğlu ile Ticaret Dairesi Müdürü Sevil Yönlüer söz aldı.

BU HABER SENİN İÇİN  K.T. Fizyoterapistler Derneği heyeti, “Fizyoterapistler Birlik Yasası” için Sağlık Bakanı Dinçyürek’i ziyaret etti
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ