Antalyaspor’un gelişimi Mustafa Behlül’e emanet

Antalyaspor’un gelişimi Mustafa Behlül’e emanet
reklam alani


ANTALYASPOR İLE PROFESYONEL ANLAŞMA:
Yakın Doğu Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa Behlül, Türkiye Süper Lig kulüplerinden Antalyaspor ile profesyonel bir anlaşmaya imza attı. Uzmanlığını atletik performans üzerine yapan akademisyen Mustafa Behlül, Antalyaspor’un 9 yaştan 19 yaş kategorisine kadar olan futbol akademisinin atletik performans direktörü oldu.

FUTBOL AKADEMİ ATLETİK PERFORMANS DİREKTÖRÜ:
Yaklaşık bir haftadır Türkiye’de bulunan Mustafa Behlül’ün, Antalyaspor Altyapı Direktörü Ferda Ramanlı ile yapmış olduğu görüşmeler olumlu sonuçlandı. Ferda Ramanlı ile el sıkışan Behlül, daha sonra Antalyaspor yönetimi ile de masaya oturdu ve anlaşma sağlandı. Anlaşma sonucu başarılı akademisyen 2023-2024 futbol sezonunda Antalyaspor Futbol Akademisi Atletik Performans Direktörü görev yapacak.

BEHLÜL: ÜLKEMİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR KAPI AÇILDI:
Antalyaspor Futbol Akademisi Atletik Performans Direktörü Mustafa Behlül konuyla ilgili gazetemize yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı. “Türkiye Süper Ligi’nde yer alan Türkiye’nin önemli kulüplerinden Antalyaspor ile böyle bir anlaşma yapmak hem kendi adıma hem de ülkem adına mutluluk verici. Yaklaşık bir haftadır Antalya’dayım. Burada çok iyi karşılandım. Her konuda bana yardımcı oldular. Yaptığımız anlaşma çok önemli. Kulüp tesislerinde yatıp kalkacam gibi görünüyor. Çünkü bana tüm tesisi açtılar. Ülkemiz insanları ve gençler içinde bu açılan kapı çok önemli. Burada yapacağım tüm çalışmalarda hem Antalyaspro’un başarısı hem de ülkemiz ile ilgili ikili ilişkiler noktasında sporun her alanı ile ilgili köprü olacağım.”

 BURGUL: ORTAK METNİN İLK PROFESYONEL İMZASI ATILDI:
YDÜ Spor Bilimleri Fakültesi üyesi, AÖA Yönetim Kurulu Başkanı ve GIYNIK Spor yazarı Nazım Burgul da konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu;  “Yakın geçmişti; YDÜ Spor Bilimleri Fakülte Yönetim Kurulu ve Türkiye Süper Lig Kulübü Antalyaspor’un değerli yöneticileri ile “Sporda Ortak Politikalar Mutabakat Metni”ne imza koymuştuk. Bugün de o ortak metnin ilk profesyonel imzası atıldı; Sürece katkı koyan Başkan Sabri Bey’e, CEO Ferda Bey ve Erdem Bey’e, Eğitmen Hakan Bey’e ve Fakülte Dekanımız Mehtap Hanım ve de Öğretim Üyelerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Az önce Öğretim Üyemiz Mustafamız artık bir Avrupa kulübünün tüm gelişim liglerindeki Atletik Performans Direktörü oldu ne mutlu. Yolu açık olsun”

BU HABER SENİN İÇİN  MHK Başkanı Sadık Özbilgehan ve yönetimi, Sertoğlu'na istifasını sundu

Antalyaspor’un gelişimi Mustafa Behlül’e emanet

 

reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ