Asbuzu U-16 Liginde 3. Hafta heyecanı

Asbuzu U-16 Liginde 3. Hafta heyecanı
reklam alani


Asbuzu U-16 Liginde heyecan artarak devam ediyor. Ligde 3. Hafta heyecanı hafta sonu oynanacak olan maçlarla tamamlanacak.
İşte Asbuzu U-16 Ligi 3. Hafta programı:
ASBUZU U16 LİGİ 1.GRUP
11 Kasım 2023, Cumartesi
09.00 Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı Yalova-Binatlı (Emir Turalı)
12 Kasım 2023, Pazar
09.00 Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Sahası BafÜ.Yurdu-Doğukent (Ferdi Güzel)
14.00 Lefke 16 Ağustos Stadı Lefke-Ortaköy (Merve Ateş)
ASBUZU U16 LİGİ 2.GRUP
12 Kasım 2023, Pazar
09.00 Gönyeli Stadı Gönyeli-Göçmenköy (Hazar Zihni Özen)
09.00 Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası Çetinkaya-ChinaB.G.Gücü (İbrahim Oğan)
09.00 Küçük Kaymaklı Şht. Hüseyin Ruso Stadı K.Kaymaklı-Yenicami (Burak Yiğit)
ASBUZU U16 LİGİ 3.GRUP
12 Kasım 2023, Pazar
09.00 Girne Pia Bella Sahası Türk Ocağı-Girne H.Evi (Selim Kaynarca)
09.00 Alsancak Mustafa Hidayet Çağlar Stadı A.Yeşilova-Ozanköy (Nedime Sungur)
14.00 Dikmen Dr. Fazıl Küçük Stadı Dikmen Gücü-Doğan T.Birliği (Ercan Efe)
ASBUZU U16 LİGİ 4.GRUP
11 Kasım 2023, Cumartesi
09.00 Cihangir Antrenman Sahası Cihangir-Düzkaya (Mehmetcan Erli)
14.00 Paşaköy Hasan Onalt Stadı Mesarya-Türkmenköy (Ercan Efe)
14.00 Değirmenlik Sadık Cemil Stadı M.Değirmenlik-Esentepe (İbrahim Katmer)
ASBUZU U16 LİGİ 5.GRUP
11 Kasım 2023, Cumartesi
14.00 GazimağusaCanbulat Stadı MağusaT.Gücü-Vadili (YusufcanDönder)
09.00 GazimağusaYonpaş Arena Y.Dumlupınar-Dörtyol (YusufcanDönder)
ASBUZU U16 LİGİ 6.GRUP
11 Kasım 2023, Cumartesi
14.00 Dipkarpaz Stadı Dipkarpaz-Sipahi (Rüya Sakallı)
09.00 İskele Cumhuriyet Stadı 1461 İskele Trabzonspor-Mormenekşe (Rüya Sakallı)
12 Kasım 2023, Pazar
09.00 İskele Cumhuriyet Stadı PeraL.Gençler Birliği-Yeniboğaziçi (Çağtay Göksu)
 

Haber Kaynağı: HalkinSesiKibris

BU HABER SENİN İÇİN  Cihangir’de U10’ların şampiyonu MTG
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ