ATAOĞLU, 27 EYLÜL DÜNYA TURİZM GÜNÜ DOLAYISI İLE MESAJ YAYINLADI.

ATAOĞLU, 27 EYLÜL DÜNYA TURİZM GÜNÜ DOLAYISI İLE MESAJ YAYINLADI.
reklam alani


Başbakan Yardımcısı, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, 27 Eylül Dünya Turizm günü dolayısı ile mesaj yayınladı.

Ataoğlu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en önemli gelir kaynağından birinin turizm olduğunu, bu nedenle ülke olarak her kesimin turizme sahip çıkması gerektiğini belirtti.

Ataoğlu’nun açıklaması şöyle:

“Turizm, sadece ekonomik bir sektör değil, aynı zamanda kültürler arası ilişkilerin geliştiği, dostlukların kurulduğu ve insanların farklı coğrafyalara olan ilgisini artırdığı bir alan olarak da büyük bir rol oynuyor. Ülkemizin güzellikleri, tarihi zenginlikleri ve misafirperverliği, her yıl binlerce turisti kendimize çekiyor.

Turizm sektörünün sürdürülebilirliği ve gelişimi için çaba göstermeye devam edeceğiz. Ülkemizi daha fazla turistin ziyaret etmesini sağlamak ve burada unutulmaz anılar biriktirmelerine yardımcı olmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Ülke olarak turizm sektörüne sahip çıkmalı ve bu sektörü daha da ileriye taşımalıyız.

 

Dünya Turizm Günü, sektörün uluslararası düzeyde kutlandığı bir gün olarak önemlidir.

Bu vesileyle, ülkemizdeki turizm sektöründe çalışan emekçilerimize, ülkemizi ziyaret eden misafirlerimize ve tüm paydaşlarımıza teşekkür etmek istiyorum.

Sizlerin katkılarıyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, turizmde büyümeye ve gelişmeye devam edecektir.

Bu vesileyle tüm turizm paydaşlarının 27 Eylül Dünya Turizm Gününü kutlarım.Source link

BU HABER SENİN İÇİN  LTB Ritm’orkestra, Engelsiz Modern Dans ekibi ve Stüdyo21, Kuşadası Sokak Festivali’nde sahne alacak
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ