Avrupa Parlamentosu Kıbrıs Ofisi Başkanı Kettis, Harmancı’yı ziyaret etti

Avrupa Parlamentosu Kıbrıs Ofisi Başkanı Kettis, Harmancı’yı ziyaret etti
reklam alaniLefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı, Avrupa Parlamentosu Kıbrıs Ofisi Başkanı Andreas Kettis ve Halka İlişkiler Sorumlusu Vaggelis Vasileiou’yu kabul etti.


Kıbrıs’ta ve bölgemizde yaşanmış olan güncel gelişmelerin değerlendirildiği görüşmede Kettis, Kıbrıs Türk toplumunun Avrupa Parlamentosu’ndaki temsiliyetinin ve Avrupa Parlamentosu’nun Kıbrıs Türk toplumunda görünürlüğünün artmasını arzu ettiklerini iletti.


LTB Başkanı Mehmet Harmancı, Avrupa Komisyonu Kıbrıs Türk Masası üstünden kurulan Avrupa Birliği – Kıbrıs Türk toplumu ilişkileri mevzusunda değerlendirmelerde bulunurken, bu birlikteliğin Kıbrıs Türk toplumunun menfaatleri doğrultusunda ve Kıbrıs sorununa barışçı ve kalıcı bir çözümü kolaylaştıracak şekilde ileriye götürülebilmesi için Avrupa Parlamentosu nezdinde de girişimler yapacaklarını açıkladı.


Harmancı ve Kettis önümüzdeki süreçte Kıbrıs Türk toplumu ve Avrupa Parlamentosu içinde kontakt ve işbirliğini geliştirmek için ortak emekler halletmeye açık olduklarını karşılıklı olarak beyan ettiler.  BU HABER SENİN İÇİN  LTB, İş Yerlerini ziyaret ederek yeni yasal düzenleme hakkında bilgilendirme meydana getirecek
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ