Başkan Harmancı, BM Genel Sekreteri’nin Kıbrıs Kişisel Temsilcisi Cuellar’ı Kabul Etti

Başkan Harmancı, BM Genel Sekreteri’nin  Kıbrıs Kişisel Temsilcisi Cuellar’ı Kabul Etti
reklam alaniLefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı, Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri’nin Kıbrıs Kişisel Temsilcisi Maria Angela Holguin Cuellar ve beraberindeki heyeti kabul etti. 


LTB Mimar Mehmet Vahip Toplantı Salonu’nda saat 18.00’de başlayan görüşme öncesinde Başkan Harmancı Cuellar’a yerel yönetimlerin kentsel altyapıların, kurumların ve toplulukların birlikte ortak bir geleceğe hazırlıklı olmalarını sağlamak amacını taşıyan Lefkoşa Master Planı ile Kanlıdere Rehabilitasyon Projesi’nin tasarımının yer aldığı çalışmaları takdim etti. 


Başkan Harmancı, Lefkoşa Master Planı ile iki toplumlu güven ve ortaklık oluşturup Lefkoşa için planlama ideallerinin temellerini ve standartlarını belirleyen bir miras bırakıldığını, Kanlıdere Rehabilitasyon Projesi’nin kuzeyde de uygulanması sonucunda şehrin iki tarafının nehir parkı, yürüyüş ve bisiklet yolları ile birleşmesinin sağlanacağını ve bu projenin güven ve çözüm ortamı açısından mihenk taşı oluşturabileceğine dikkat çekti. 


 Başkan Harmancı, BM Genel Sekreteri’nin Kıbrıs Kişisel Temsilcisi Cuellar’ı Kabul EttiBU HABER SENİN İÇİN  LTB'den "Arkhe ev sahipliğinde KKTCDOB ve MYRRHA TRİO iş birliği ile MOZART'ın 268. Doğum günü kutlandı"
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ