Başkent Lefkoşa’da Bölgesel Temizlik Çalışmaları Devam Ediyor

Başkent Lefkoşa’da Bölgesel Temizlik Çalışmaları Devam Ediyor
reklam alaniBaşkent Lefkoşa’da Bölgesel Temizlik Çalışmaları Devam Ediyor Başkent Lefkoşa’da Bölgesel Temizlik Çalışmaları Devam Ediyor


Lefkoşa Türk Belediyesi’nin Nisan ayında başlattığı bölgesel temizlik çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında sokaklar ile kaldırımların temizliği yapılırken, yangın tehlikesi oluşturan aynı zamanda sinek, böcek ve yılan üremesine sebep olabilecek boş arsa ve arazilerin de temizliği yapılıyor.


11 Bölgede Temizlik Çalışması Tamamlandı, 4 Bölgede Çalışmalar Sürüyor


Çalışmalar, arazi temizliklerini yapan ekipler ile 2 traktör, 1 dozer, 2 kamyon 1 greyder ve çıkan atıkları kaldırmada görevlendirilen 2 çekirge ekibi tarafından yapılıyor. Ana caddelerin, bulvarların, bayram yerleri ve mezarlıkların temizliklerinin yanı sıra Surlariçi, Köşklüçiftlik, Kumsal, Çağlayan, Küçük Kaymaklı, Yenişehir, Taşkınköy, Gelibolu , Kızılay ,Ortaköy ve Hamitköy bölgelerinin temizliği tamamlandı.


Ağustos’un İlk Haftası Göçmenköy, Marmara ve Dumlupınar Temizleniyor


21 Temmuz itibarı ile Metehan bölgesinde temizlik çalışmalarına başlayan ekipler bu bölge temizlendikten sonra Ağustos ayı ilk haftası itibarı ile Göçmenköy, Marmara ve Dumlupınar ’da çalışmalarını sürdürecek.


Tertemiz Bir Lefkoşa için Sorumlulukla Çalışılıyor


Hava sıcaklıkların artması ile çalışma saatlerini günün ilk saatleri şeklinde düzenleyen LTB Temizlik Şubesi ekipleri, bu bölgelerin ardından kış aylarına hazırlık amacı ile ana cadde ve yolların temizliğinin yanı sıra Eylül ayında belediye sınırları içerisindeki ilk ve ortaöğretim kurumlarında temizlik çalışmalarını tamamlayacak.


Başkent Lefkoşa’da Bölgesel Temizlik Çalışmaları Devam Ediyor Başkent Lefkoşa’da Bölgesel Temizlik Çalışmaları Devam Ediyor


Başkent Lefkoşa’da Bölgesel Temizlik Çalışmaları Devam EdiyorBU HABER SENİN İÇİN  Counter-Strike 2 hangi ülkelerde en popüler?
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ