Beşiktaş seçime gidiyor

Beşiktaş seçime gidiyor
reklam alani


Beşiktaş’ta Lugano mağlubiyeti büyük bir sarsıntı yaşanmasına neden oldu. Taraftarlar, karşılaşma sonrası stadı uzun süre terk etmeyerek başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetimi istifaya davet etti.
Maç sonrasında önce Çebi ve yönetim toplandı. Sonrasında Ahmet Nur Çebi ve teknik direktör Şenol Güneş, statta bir araya geldi.
Beşiktaş Başkanı Çebi, deneyimli teknik adamla görüşmesinin ardından yönetim kuruluyla bir durum değerlendirmesi daha yaptı. Yaşanan gelişmeler, saatler sonra kamuoyuna duyuruldu.
“KAN DEĞİŞİKLİĞİNE İHTİYAÇ OLDUĞU…”
Beşiktaş Kulübü, teknik direktör Şenol Güneş ile yollarını ayırdığını açıkladı.
Siyah beyazlı kulüpten yapılan bilgilendirmede, “Lugano maçının ardından Başkanımız Ahmet Nur Çebi’ye, Beşiktaşımızın menfaatleri doğrultusunda bir kan değişikliğine ihtiyaç olduğunu, kulübümüzün ve takımımızın önünü açmak adına alınacak her türlü karara saygı duyacağını ifade eden teknik direktörümüz Şenol Güneş, görevinden ayrılmıştır” ifadesi kullanıldı.
EN GEÇ ARALIK AYINDA SEÇİMLİ KONGRE KARARI…
Bu açıklamadan birkaç dakika sonra da yönetimin kongreye gitme kararı aldığı bilgisi kulüp tarafından paylaşıldı.
 Açıklamada, yönetim kurulunun aldığı karar şu ifadelerle duyuruldu:
“Yönetim kurulumuz, en geç aralık ayının başında olmak üzere olağanüstü seçimli genel kurul toplantısı düzenleme kararı almıştır. Olağanüstü seçimli genel kurul toplantısının hangi tarihte gerçekleştirileceği, önümüzdeki hafta düzenlenecek basın toplantısında ilan edilecektir.”
 

Haber Kaynağı: HalkinSesiKibris

BU HABER SENİN İÇİN  K. Kaymaklı’da kötü gidişat istifa getirdi
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ