Call of Duty Rakibi XDefiant’ın Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Call of Duty Rakibi XDefiant’ın Çıkış Tarihi Sızdırıldı
reklam alani

Ubisoft’un yeni çevrimiçi nişancı oyunu XDefiant ile ilgili güvenilir çıkış tarihi söylentileri ortaya çıktı. Güvenilir iddialara göre, oyun bu yıl 28 Ekim‘de oynaması ücretsiz olarak piyasaya sürülecek. Bu raporların kaynağı, söylentiler ve sızıntılar konusunda oldukça iyi bir üne sahip olan tanınmış sızıntıcı MW2 OG; bu nedenle onun sözlerine güveniyoruz.

MW2 OG, 28 Ekim’in yalnızca şu anda planlanan çıkış tarihi olduğu ve Ubisoft’un planlarının hala değişebileceği konusunda uyardı. Call of Duty rakibi olarak anılan bu Ubisoft oyununun oynaması ücretsiz bir model kullanacağını bir kez daha hatırlatalım. Oyun PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series S, Xbox Series X ve PlayStation 5 için çıkacak. Ancak, geçtiğimiz günlerde Xbox One ve PlayStation 4 sürümleri ertelendi.

XDefiant, Modern Warfare 3 ile Rekabet Edecek

Başlangıçta Ubisoft, oyunun Ağustos ayı sonlarında yayınlanmasını umuyordu ancak hatalar nedeniyle Sony ve Microsoft, projeye sertifika vermeyi reddetti. Geliştiriciler hızla gerekli düzeltmeleri yaptı ve geliştirilmiş bir sürümü test için gönderdi. O dönemde her şey planlandığı gibi giderse, oyunun eylül ayı sonunda çıkacağını iddia etmişlerdi ancak gördüğünüz gibi bu gerçekleşmedi.

Bu nedenle 28 Ekim gerçekçi bir tarih gibi görünüyor çünkü geliştiricilere hataları düzeltmeleri için yeterli zaman veriyor. Sorun şu ki, aynı zamanda bu tarih çok riskli olacak. Sonuçta 10 Kasım’da Call of Duty: Modern Warfare III çıkacak. Bu şüphesiz yılın en büyük nişancı oyunu lansmanı olacak ve XDefiant’ı kolaylıkla gölgede bırakabileceğini düşünüyoruz. Bir de Warzone için gelecek yeni içerik güncellemelerini de unutmamak gerek.

BU HABER SENİN İÇİN  Ünlü Savaş Oyununda Yine Gizli Askeri Belgeler Sızdırıldı
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ