Call of Duty: Warzone’un Yeni Haritası Urzikstan Tanıtıldı (Video)

Call of Duty: Warzone’un Yeni Haritası Urzikstan Tanıtıldı (Video)
reklam alani 


Geliştirici Raven Software ve yayıncı Activision, Call of Duty: Warzone için tasarlanan bir sonraki büyük haritayı deklare etti. Urzikstan olarak adlandırılan harita, bir takım minik bölgenin yanı sıra 11 ilgi çekici noktaya ev sahipliği meydana getirecek. Stüdyo, haritayı tasarım ve güzel duyu açısından “Ortadoğu Doğu Avrupa ile buluşuyor” olarak tanımladı.


Yeni haritadaki ilgi çekici bölgeler içinde Levin Resort, Popov Power, Orlov Military Base, Seaport District, Urzikstan Cargo, Old Town, Low Town, Hadiqa Farms, Zaravan City, Zaravan Suburbs ve Shahin Manor içeriyor. Hikayeye ulaşınca, Urzikstan kısa sürede CIA, SAS ve Farah Karim liderliğindeki Urzikstan Kurtuluş Gücü arasındaki ortak operasyon yardımıyla diktatör Roman Barkov’un kontrolünden çıktı.


Warzone’un Yeni Haritası: UrzikstanYeni Urzikstan haritası hakkında daha çok ayrıntının, Call of Duty: Warzone’un gelecek sezonunun Aralık ayında yayınlanmasına yaklaştıkça açıklanması planlanıyor. Urzikstan, piyasaya sürülmesinin peşinden tek başına Plunder modunda mevcut olacak ve Battle Royale modunda Vondel’e katılacak. Vondel ise Resurgence modu için Ashika Island’a katılacak. Haritanın düzenini ve görsellerini daha iyi idrak etmek için aşağıdaki videoyu izlemeyi ihmal etmeyin.


Yeni harita, battle royale oyununun yakında çıkacak olan Çağdaş Warfare 3 ile entegrasyonunun bir parçası olarak çıkacak. Oyuncuların operatörlerini muharebede yok edilemez olan ve hamleleri bitirmeye destek olabilecek hayvan yardımcılarını oyuna ekleyen Evcil Hayvan sistemi benzer biçimde detaylarla güncellenen Warzone, yüzlerce görünüm ve çeşitli oynanış mekanikleri ile Fortnite’ın yolundan gidiyor.
BU HABER SENİN İÇİN  Total War Pharaoh’un Hititler Fraksiyonu Tanıtıldı
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ