Çeler: TDP’li bir siyaset arenasında sırtımız yere gelmeyecek

Çeler: TDP’li bir siyaset arenasında sırtımız yere gelmeyecek
reklam alani


Çeler, “Kurultayın hemen sonrasında başlayan ve şu ana kadar devam eden gerek Türkiye’den gerek adanın kuzey ve güneyinden, siyasi parti başkanları ve mensupları, sivil toplum örgütleri, aktivistler, basın camiası ve yurttaşlarımızdan aldığım tebrik mesajları ve ziyaretler, ne kadar doğru bir zamanda ne kadar doğru bir adım attığımızı bir kez daha gösterdi.” dedi.

Hissettikleri ve tespit ettikleri gerçeğin; ülkede tertemiz mazisiyle ayağa kalkacak bir TDP’ye duyulan ihtiyaç olduğunu, bunun yapılan kurultay ve yeni yönetimin seçilmesiyle birlikte yeniden açığa çıktığını ifade eden Çeler, gerek siyasetin tümünde gerekse hükümet ve muhalefet alanındaki boşluğun, yüreklerindeki ülke sevgisi ve mücadele ruhuyla birleştiğini, sonucun herkesin yeni bir umut hissetmesine neden olduğunu dile getirdi.

Çeler, “TDP, kurulduğu günden bu yana taşıdığı ilkelerinden şaşmadan ancak yeni döneme de ayak uyduracak yepyeni vizyonuyla siyaset arenasında güçlü bir yer edinmeye başladı, devam ediyor. Herkese siyasi nezaketleri ve destekleri için çok teşekkür ediyorum.” dedi.

BU HABER SENİN İÇİN  Kıbrıs Vakıflar İdaresi 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla cezaevini ziyaret etti
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ