ChatGPT, güncel bilgiler sunmaya başlıyor

ChatGPT, güncel bilgiler sunmaya başlıyor
reklam alaniOpenAI, söyleşi botu ChatGPT’ye yeni özellikler getirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde, suni zekâ modeline sesli sual sorup sesli cevap alma ve görsel yükleme kabiliyetinin geldiği açıklanmıştı. Teknoloji devi, şimdi de bir başka yeniliği duyurdu.


OpenAI, X (Twitter) üstünden yapmış olduğu açıklamada ChatGPT’nin artık internete göz atarak kullanıcılara güncel yanıtlar verebileceğini duyurdu.


Bing ile çalışacak özellik, yakında her insana gelecek


İnternet üstünden araştırma yapma özelliği, kullananların en oldukca istediği şeylerden biriydi. Popüler söyleşi botu, normalde yalnız Eylül 2021 öncesi verilerle sınırlıydı. Bu yüzden güncel olmayan bilgiler sunabiliyordu. Aslına bakarsak bu özellik daha ilkin Plus için denenmişti. Sadece OpenAI, ödeme gerektiren sitelere ulaşılabilme benzer biçimde endişeler sebebiyle dönem dışı bırakmıştı.Duyuruya nazaran model, Micosoft’un Bing arama motorunu kullanacak. İnternette tarama yaptıktan sonrasında da kaynaklara yönlendiren bağlantılarla kullanıcılara yanıtlar sunacak. OpenAI, web sitelerinin ChatGPT’nin kendileriyle iyi mi etkileşime girebileceğini denetim edebileceğini söylüyor.


İnternette tarama yapma özelliği bugün Plus ve kurumsal müşterilere sunulan Enterprise üyeleri için açıldı. OpenAI, tüm kullanıcılara kısa sürede geleceğini aktardı sadece kati bir tarih vermekten kaçındı.BU HABER SENİN İÇİN  Apple, Macbook ve iPad'lerde talebe indirimini başlattı: İşte indirimli fiyatlar
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ