Cumhurbaşkanı Tatar: Kıbrıs Türk halkının verdiği mücadele mutlaka taçlandırılacak

Cumhurbaşkanı Tatar: Kıbrıs Türk halkının verdiği mücadele mutlaka taçlandırılacak
reklam alani


 Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs Türk halkının büyük Türk milletinin kopmaz bir parçası olduğunu vurgulayarak, tarihi Azerbaycan ziyaretinin, KKTC’nin geleceği bakımından hayırlara vesile olacağına inanç belirtti. Cumhurbaşkanı Tatar, Kıbrıs Türk halkının verdiği mücadelenin mutlaka taçlandırılacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Tatar’ın Bakü resmi ziyareti ile “Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Kültür ve Tanıtım Günleri” etkinliği çerçevesinde Bakü’deki Hilton Otel’de açılış gala yemeği düzenlendi. Yemeğe, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve eşi Sibel Tatar, Başbakan Ünal Üstel ve eşi Zerrin Üstel, Başbakan Yardımcısı, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Türkiye Cumhuriyeti Bakü Büyükelçisi Doç. Dr. Cahit Bağcı, KKTC Bakü Temsilcisi Ufuk Turganer ile Azerbaycan Diaspora Komitesi Bakanı Fuad Muradov, Korgeneral Bahtiyar Ersay, TÜRKPA Genel Sekreteri Büyükelçi Mehmet Süreyya Er, ATİB Başkanı Cemal Yangın, Azerbaycanlı bazı bakan yardımcıları, milletvekilleri, üniversite rektörleri, iş adamları ile KKTC’den gelen temsilciler katıldı.

BU HABER SENİN İÇİN  Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli'den Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi'ne ziyaret
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ