Dem’s Cons. Çanakkale’de transfer devam ediyor

Dem’s Cons. Çanakkale’de transfer devam ediyor
reklam alani


Gazimağusa’nın yeşil beyazlı ekibi Dem’s Cons. Çanakkale’de 1. transfer döneminin tamamlanmasına bir gün kala transfer edilen oyunculara resmi imzalar atırılmaya devam ediliyor.

Yeni sezonda zirve mücadelesi verecek olan Dem’s Cons. Çanakkale’de başkan Süleyman Can ve yönetimi, sezon başında koymuş oldukları Süper Lig’e yükselebilme adına hamleler yapmaya devam ediyor.

Bu çerçevede teknik direktör Ahmet Ogan’ın raporu doğrultusunda anlaşmaya varılan Mustafa Kızıl’da (Gezer) resmi imzayı atarak kadroya dahil edildi.

Göçmenköy ile anlaşılarak Mustafa Kızıl’ı (Gezer) kiralık olarak transfer eden Dem’s Cons. Çanakkale’de başarılı oyuncu, başkan Süleyman Can ve teknik direktör Ahmet Ogan’ın katılımıyla Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nda resmi imzayı attı.

 

Dikkat çeken transferler

1. Lig’de zirveyi hedefleyen Dem’s Cons. Çanakkale başkanı Süleyman Can yönetimi, Uvanç Recaioğlu, Barın Bozak, Anıljan Jorayev, Orhan Kalaycı, Sami Ergazi, Mehmet Yardımcı’yı Mağusa Türk Gücü’nden, Sezer Sezer’i İncirli’den, Göçmenköy’den deneyimli eldiven Yusuf Yontar, Çayönü’nden Erol Adem, Mutluyaka’dan Özel Demiriz, son olarak da Göçmenköy’den Mustafa Kızıl’ı (Gezer) transfer ederek kadrosuna çok önemli isimler katarak güçlendirdi.

BU HABER SENİN İÇİN  UKÜ galibiyetle başladı: 27-32 - Hentbol Haberleri
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ