Dying Light 2’nin Yeni Yol Haritası Yayımlandı

Dying Light 2’nin Yeni Yol Haritası Yayımlandı
reklam alani

 

Techland, Dying Light 2 Stay Human’ın yeni yol haritasını ve bazı güncelleme detaylarını paylaştı. Zombi kıyameti sonrasında geçen aksiyon RPG’nin, öngörülebilir gelecekte kapsamlı desteğe sahip olmaya devam edeceği bildirildi. Kısa bir süre önce oyuna 1.12.2 güncellemesi ile bir dizi hata düzeltmesi yapıldı ve oyuncu talepleri sebebiyle oyun içi mağaza değiştirildi. Ardından geliştiriciler yeni yol haritasını ve oyun desteğinin süreceğini paylaşmaya karar verdi.

4 Ekim’de Dying Light devam oyununun 20. ayı kutlanacak. Önceki oyun gibi serinin ikinci oyunu da tek başına ya da en fazla üç kişiyle birlikte oynanabiliyor. İşbirlikçi modun ise oyunun erken dönemdeki başarısına büyük katkı sağladığına inanılıyor. Bunun sebebi ise Dying Light 2’nin ilk hafta sonunda üç milyon oyuncuya ulaşması. Ne yazık ki devam oyunu, şu anda Steam’de 2015’teki selefine göre daha az günlük aktif oyuncuya sahip.

Dying Light 2’ye Özlenen Karakterler Geliyor

Yeni yayınlanan içerik haritası üç dakikalık video ile duyuruldu. Bu süreçte yeni görevler, ek istekler ve kabus zorluk modu da dahil olmak üzere bir dizi değişiklik yapılacak. Geliştirici ayrıca yeni bir Tower Raid modunun yanı sıra oyundaki 12 GRE Anomalisinden herhangi birini tekrar oynama seçeneğini de eklemeyi planlıyor. Fragman ayrıca, 2015 yapımı orijinal oyundan Tolga ve Fatin kardeşlerin yakında Dying Light 2’de yer alacağını ve oyunun Xbox Series X/S versiyonunda kameranın görüş alanını ayarlama yeteneğinin de ortaya çıkacağını ortaya koydu.

Bunun ötesinde oyunun, yakında yeni düşman türleri, daha fazla bitirici silah ve sırıklar dahil bir dizi ek silah kategorisi içereceği belirtildi. Oyunun silahlarında ve mod oluşturma sisteminde yaşam kalitesi iyileştirmelerinin yanı sıra daha fazla karakter özelleştirme seçeneği ve yazılı sohbet işlevi üzerinde de çalışılıyor. Techland’ın fragmanı, yaklaşan bu değişikliklerin herhangi biri için belirli bir yayınlanma tarihi belirtmedi. Şu anda ufukta bir Cadılar Bayramı güncellemesi ve Kış etkinlikleri görünüyor.

BU HABER SENİN İÇİN  Meclis Yeni yasama yılı yarın başlıyor
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ