Frostpunk Yapımcısı, The Alters’ın Oynanış Fragmanını Yayımladı

Frostpunk Yapımcısı, The Alters’ın Oynanış Fragmanını Yayımladı
reklam alani

 

 

 

The Alters‘ı ilk olarak geçen yılki PC Gaming Show’da 11 bit studios’tan duyduk ve size bildirdik. Bu vesileyle sunulan oyunun fragmanı oyuncular içinde oldukça coşku yarattı. Ne yazık ki o zamandan beri Polonyalı geliştiriciler hayranlarda uyandırdıkları merakı gidermekte başarısız oldu ve duyurunun peşinden oyunun yapımcıları sessizliğe gömüldü.

Bugün, nihayet bir gelişme yaşandı ve geliştiriciler The Alters‘ın ilk oynanış fragmanını yayınladı. Bu oynanış fragmanı ile de gizemli oyun hakkında her şeyi öğrenemedik fakat aylar devam eden sessizlikten sonrasında, oyunun neye benzediğini artık biliyoruz. Bunun yanı sıra oluşturulan Steam sayfası yardımıyla oyunun hikayesine dair yeni bilgiler de edindik. This War of Mine, Fallout Shelter ve No Man’s Sky karması bir oyun ile karşı karşıyayız.

The Alters Türkçe Çıkış Meydana getirecek

Video, Alter’lere şu demek oluyor ki ana karakter Jan Dolski’nin alternatif versiyonlarına odaklanıyor. Rapidium kristalleri kullanılarak oluşturulan karakterlerin, onun bir uzaylıda ve en hafifçe tabirle düşmanca bir gezegende hayatta kalmasına destek olması gerekiyor. Ek olarak video, temel oynanış mekaniklerini gösteren, inşa ettiğimiz üssün bulgu ve yönetim sürecini gözler önüne seriyor.

Uzak bir gezegende imkânsız olasılıklarla karşı karşıya kalmış bayağı bir adam olan Jan Dolski olarak oynayacağız. Günümüzdeki hâlinizi kurtarmak için geçmişinizdeki mühim kararlarla yüzleşmeniz gerekecek. Kendi başınıza yapamayacağınız şeyleri başarabilmek için kendinizin yeni versiyonlarını yaratacak, onlarla etkileşime geçeceksiniz. Mühim kararlar verecek, üssünüzü genişletecek ve maceralara atılacaksınız.

Oyunun kati çıkış tarihini hala öğrenemedik. Stüdyonun bir süre ilkin açıklanan gösterim planlarına nazaran lansman büyük olasılıkla 2024’ün başlarında gerçekleşecek. Oyun PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’de mevcut olacak. Bazı talihli kişilerin Temmuz ayında 11 bit tarafınca düzenlenen kapalı testlerde The Alters’ı tecrübe etme fırsatı yakaladığını hatırlayın.

BU HABER SENİN İÇİN  Valorant Gece Pazarı Ekimde Geri Dönüyor: Tarihler Netleşti

Son olarak, oyunun resmi Türkçe dil desteğiyle geleceğinin de altını çizelim.

 

reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ