GTA 5 ’in iptal edilen DLC ’si yıllar sonra ortaya çıktı!

GTA 5 ’in iptal edilen DLC ’si yıllar sonra ortaya çıktı!
reklam alani


Rockstar Games’in başyapıtı GTA 5’in günümüzde çok daha farklı bir oyun olabileceğini ancak Rockstar’ın buna engel olduğunu söylesek ne yapardınız?

Zira GTA 5 için iptal edilen bir DLC ortaya çıktı.

Hem de oyunun en sevilen karakteri için.

Rockstar, oyuna bir Trevor odaklı DLC eklemeyi düşünüyordu daha sonrasında bu plandan vazgeçtiler.

GTA 5’teki karakterlerden biri olan Trevor’ı canlandıran oyuncu Steven Ogg, oyunda Trevor’a odaklanan ve hikayesini genişleten bir DLC’nin düşünüldüğünü ancak GTA Online’ın beklenmedik bir şekilde patlamasıyla bu planın rafa kaldırıldığını açıkladı.

GTA 5 ’in iptal edilen DLC ’si yıllar sonra ortaya çıktı!

Son dönemde yayınlanan bir röportajda, GTA 5’in oyuncu kadrosu bir araya gelerek oyun deneyimleri hakkında konuştular ve oyunla ilgili detayları aktardılar.

Bu röportajda, perde arkasında yaşanan birçok detayın yanı sıra hiçbir zaman yayınlanmayan birçok video görüntüsünün de bulunduğu ifade edildi.

Görüşmeye katılan üç oyuncu, Trevor’ın başrolde olduğu bir DLC’nin hiçbir zaman yayınlanmadığını ve burada Trevor’ın Federal Soruşturma Bürosu’nda (FIB) bir ajan olarak yer alacağını ancak bu fikrin Rockstar tarafından iptal edildiğini açıkladılar.

Bununla ilgili konuşan oyuncular, aslında Trevor’ın gizli bir görevde çalışacağı ve federaller için görev yapacağı bir hikayenin çekildiğini ancak bu içeriğin hiçbir zaman yayınlanmadığını ifade ettiler.

Rockstar’ın bu DLC fikrini iptal etmesinin arkasındaki temel nedenin, GTA Online’ın beklenmedik bir şekilde büyük bir popülerlik kazanması olduğu belirtildi.

Ki zaten biliyorsunuz ki hem IAA için gizli ajan olma hem de FIB’e sızma görevleri GTA Online’da yer alıyor.

Far Cry 7’nin kötü adamı belli olmuş olabilir!

Far Cry 7’nin kötü adamı belli olmuş olabilir!

Far Cry 7 hakkında ortaya çıkan bir sızıntıya göre oyunda kimin kötü karakteri canlandıracağı belli oldu. İşte detaylar!

BU HABER SENİN İÇİN  Lefkoşa Belediye Orkestrası eşliğinde LBO Çocuk ve Çok Sesli Gençlik Korosu Dünya Çocuk Günü Özel Konseri Düzenleniyor

Bu nedenle, şirketin kaynaklarını ve dikkatini GTA Online’ın gelişimine odaklaması ve oyunculara sürekli yeni içerikler sunması tercih edildi.

Sonuç olarak, GTA 5 için bu iptal edilen Trevor odaklı DLC oldukça can sıkıcı bir durum.

Firmanın para aşkı sebebiyle GTA 4’teki gibi iki ayrı hikâyeye sahip olabilecekken elimizde ucuz GTA Online görevleri kaldı.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak : SDN Network

reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ