Hentbol “DEM’S” ile yükselecek – Hentbol Haberleri

Hentbol “DEM’S” ile yükselecek – Hentbol Haberleri
reklam alani


SPONSORLUK ANLAŞMASI İMZALANDI

KKTC Hentbol Federasyonu ile DEM’S Construction arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Lefkoşa Merit Otel’de yer alan imza töreni basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşirken, DEM’S Construction adına Süleyman Can, KKTC Hentbol Federasyonu adına ise Bahadır Ayhan anlaşmaya imza koyarak önemli açıklamalarda bulundular.

MİLLİ TAKIMLAR AVRUPA’DA BOY GÖSTERECEK

Temmuz 2023’te Kadın Milli Takımı ile Erkek Milli Takımının Avrupa’da boy göstereceğini belirten Hentbol Federasyonu Başkanı Bahadır Ayhan, erkeklerin İtalya’da, kadınların ise İsveç’te turnuvaya katılacağını söyledi. DEM’S Construction Direktörü Süleyman Can ise yaptığı açıklamada bu noktaya hentbol sayesinde geldiğini ve bu nedenle hentbola her türlü desteği vereceğini açıkladı.

LİGLERİN İSİM HAKKI VE FORMALARDA DA DEM’S OLACAK

Yapılan anlaşma gereği DEM’S Construction hentbolda hem U18 liginin hem de büyükler liginin isim sponsoru olacak ve bu iki lig DEM’S Construction ligleri olarak oynanacak. İsim sponsorluğu dışında hakem formaları ve milli takım formalarında da yine DEM’S Construction’un isim hakkı olacak.

Hentbol “DEM’S” ile yükselecek - Hentbol Haberleri Hentbol “DEM’S” ile yükselecek - Hentbol Haberleri Hentbol “DEM’S” ile yükselecek - Hentbol Haberleri

BU HABER SENİN İÇİN  Yılmazköy'de gol sesi yok
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ