Hentbolda bilgiler tazelendi – Hentbol Haberleri

Hentbolda bilgiler tazelendi – Hentbol Haberleri
reklam alani
KKTC Hentbol Federasyonu tarafından düzenlenen hakem ve antrenör gelişim seminerleri tamamlandı.


KKTC Hentbol Federasyonu tarafından 2022-2023 sezonu öncesinde Hakem ve Gözlemci Gelişim Semineri ile birlikte zorunlu Antrenör Gelişim Semineri geçtiğimiz hafta gerçekleştirdi.


Ağustos ayı içerisinde değişen hentbol oyun kurallarıyla ilgili olarak Türkiye Hentbol Federasyonu’nun düzenlediği seminere katılan MHK Başkanı Ediz Arıkan, seminerde aldığı bilgileri bir görsel sunum eşliğinde KKTC Hentbol Federasyonu’nda görev yapacak hakemlere aktardı.


Aynı zamanda her sezon öncesi yapılan zorunlu antrenör semineri bu sezon iki aşamadan yapıldı. Birinci aşamada değişen hentbol kurallarıyla antrenörlere bilgiler aktarıldı. İkinci aşama ise Eğitim Kurulu Başkanı Musa Oytun tarafından uygulamalı olarak hentbol antrenmanında dikkat edilmesi gereken bilgiler verildi.


Arıkan: Seminerler verimli geçti


Hakem ve gözlemci semineri ile ilgili olarak açıklama yapan KKTC Hentbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Ediz Arıkan, seminerin çok verimli geçtiğini ifade ederek katılımın çok iyi olduğunu ve her yıl sezon öncesi gerçekleştirdikleri semineri yine iyi bir katılımla geride bıraktıklarını ifade etti.
Antrenör seminerinin de iyi katılımla gerçekleştiği Hentbol Federasyonu’nda 2022-2023 sezonu öncesinde seminer süreci tamamlanmış oldu.


Hentbolda bilgiler tazelendi - Hentbol Haberleri Hentbolda bilgiler tazelendi - Hentbol Haberleri Hentbolda bilgiler tazelendi - Hentbol Haberleri


Fotoğraflar: Ferah BARIŞSEV


 


BU HABER SENİN İÇİN  Atilla coştu İskele kendine geldi
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ