Hentbolda DEM’S U18 liglerine 4 maçla devam edildi

Hentbolda DEM’S U18 liglerine 4 maçla devam edildi
reklam alani


Hentbolda DEM’S U18 liglerine hafta sonu oynanan 4 karşılaşma ile devam edildi.

Kızlarda ve erkeklerde ikişer maçın oynandığı günde kızlarda Şahlan ve UKÜ, erkeklerde ise YDÜ ve Yükseliş haftanın kazananı oldu.

Kızlar CIU Arena’da karşılaştı

Günün ilk karşılaşmasında kızlarda CIU Arena’da DİGEM ile Şahlan takımları karşı karşıya geldi. İlk devreyi rakibi DİGEM karşısında 13-7 önde kapatan Şahlan etkili oyununu maçın ikinci devresinde de devam ettirerek sahadan 25-22 galibiyetle ayrıldı. Şahlan takımında Mutia 9, Melisa ise 8 golle maçı tamamlayarak takımlarına en fazla katkı sağlayan isimler oldu.

CIU Arena’da oynanan günün ikinci karşılaşmasında ise yine kızlarda UKÜ ile Ozanköy takımları karşı karşıya geldi. Maçın başından sonuna kadar oyun üstünlüğünü elinde tutan UKÜ ilk devreyi rakibi Ozanköy karşısında 23-11 önde kapatırken, etkili oyununu maçın ikinci devresinde de devam ettiren ev sahibi takım sahadan 45-19 galip ayrılarak haftayı kayıpsız geçen taraf oldu. UKÜ’de Nisan 13, Yağmur ise maçı 10 golle tamamladı.

Erkekler kozlarını Atatürk’te paylaştı

Erkekler mücadelesinde ise günün ilk karşılaşmasında Atatürk Spor Salonu’nda UKÜ ile YDÜ takımları karşı karşıya geldi. YDÜ’nün oyunun genelinde üstün olduğu karşılaşmanın ilk devresini 23-12 önde kapatan YDÜ, maçı da 49-26 kazanan taraf oldu. Deran kaydettiği 10 golle YDÜ’de en fazla gol kaydeden isim oldu.

Atatürk Spor Salonu’nda oynanan diğer erkekler mücadelesinin son maçında ise Alayköy Doğukent ile Yükseliş takımları karşı karşıya geldi. Yükseliş takımının üstünlüğünde geçen maçın ilk devresini 21-10 önde kapatan Yükseliş maçı da 37-18 kazanarak günün galibi oldu. Hüsamettin ve Hasan Samet 9’ar golle Yükseliş takımına en fazla katkı sağlayan oyuncular oldu.

Fotoğraflar: Ferah BARIŞSEV

Hentbolda DEM’S U18 liglerine 4 maçla devam edildi Hentbolda DEM’S U18 liglerine 4 maçla devam edildi Hentbolda DEM’S U18 liglerine 4 maçla devam edildi Hentbolda DEM’S U18 liglerine 4 maçla devam edildi

BU HABER SENİN İÇİN  Çocuklar futbol oynayacak - futbol Haberleri
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ