İpuçlarını Birleştiren Hayranlar GTA 6 Çıkış Tarihini Buldu!

İpuçlarını Birleştiren Hayranlar GTA 6 Çıkış Tarihini Buldu!
reklam alani
İpuçlarını Birleştiren Hayranlar GTA 6 Çıkış Tarihini Buldu!Grand Theft Auto, tüm zamanların en büyük oyun serilerinden biri, dolayısıyla oyuncuların GTA 6 çıkış tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşırı istekli olması şaşırtıcı değil. Bu aşırı merak, yaşanan büyük bir sızıntının ardından tutuklanma da dahil olmak üzere birkaç tartışmaya yol açtı. Rockstar Games Grand Theft Auto VI hakkındaki sessizliğini bozmasa da, heyecanlı hayranlar tüm ipuçlarını değerlendirmeye devam ediyor.


Twitter kullanıcısı @GTAVInewz kısa süre önce, yakında daha fazla GTA 6 haberi alacağımızı iddia eden bir teori ve teorisini destekleyen bir görsel yayımladı. Halihazırda yarım milyondan fazla etkileşime sahip olan bu gönderi, kolayca inanılamayacak iddialar sunmasına rağmen oldukça fazla insanın dikkatini çekti. Yeni GTA 6 teorisi, GTA Online’ın Happy Moon festivalinin tanıtım görselinden yola çıkarak oluşturuldu.


GTA 6 Çıkış Tarihi Kesinleşmiş Olabilir


İpuçlarını Birleştiren Hayranlar GTA 6 Çıkış Tarihini Buldu!

Teoriye göre Rockstar oyunlarını genellikle Salı günü duyuruyor. Görüntü, Red Dead Redemption 2’nin Salı günü yayınlandığını iddia ettiğinden, teori en başından çürütülebilir. Çünkü RDR2, 26 Ekim 2018 Cuma gününe denk geldiği için bu bilgi yanlış. Görüntü daha sonra çoğu GTA ve RDR oyununun Ekim ayında yayınlandığını iddia ediyor.


Bir uzay tutkunu ve GTA hayranı, şaka yollu bir şekilde bu görüntüdeki ayın 2 Ekim‘de göreceğimiz ayın aynısı olduğunu ve bu nedenle GTA 6’nın 2 Ekim günü duyurulacağını iddia etti. Bu kuşkusuz şaka amaçlı olsa da, bazı hayranlar bunun kaçınılmaz olanın bir kanıtı olduğuna veya belki de sadece eğlenceye eşlik ettiklerine ikna olmuş gibi görünüyor.


Ayrıca bazı hayranlar işi daha da ileriye götürerek görselin sol kısmında yer alan VI ifadesinin GTA 6’ya atıf olduğunu ve yine görselde bulunan 1 kadın 1 erkek karakterin, GTA 6’nın ana karakterlerine gönderme olduğunu iddia ederek bu teoriye inançlarını ifade etti. Yine de, biz fazla heyecanlanmamanızı ve bunların büyük bir tesadüf olabileceği konusunda sizleri uyaralım.

BU HABER SENİN İÇİN  Elon Musk, Diablo 4 Speedrun Yayını Açacak!

Birçok güvenilir sızıntı kaynağı, GTA 6 çıkış tarihi olarak 2024’ü işaret ediyor.


reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ