Kadınların gücüne odaklanan Kuzey Kıbrıs Turkcell'den özel proje: 8 Kadın, 8 Hikaye

Kadınların gücüne odaklanan Kuzey Kıbrıs Turkcell'den özel proje: 8 Kadın, 8 Hikaye
reklam alani


Kuzey Kıbrıs Turkcell, 2022’den bu yana 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle gerçekleştirdiği 8 Kadın, 8 Hikaye Projesi kapsamındaki özel röportajlar serisine bu sene yenisini ekledi.

Kuzey Kıbrıs Turkcell projedeki her bir kadının deneyimini, başarı hikayesini ve topluma olan katkısını vurgulayarak, kadınların toplumdaki rolünü güçlendirmeye ve kadın haklarına odaklandı.

Yaşamlarını, tecrübelerini anlatan kadınlar aynı zamanda röportajları okuyanlara ve video çekimlerini izleyenlere ilham verici tavsiyelerde bulundu.

Kuzey Kıbrıs Turkcell, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü projesini, Konser Piyanisti Rüya TANER, Yüksek Mahkeme Başkanı Narin FERDİ ŞEFİK, KKTC İlk Kadın Meclis Başkanı Dr.

Fatma EKENOĞLU, İlk Kadın Başhekim Dr.

Ayten Salih BERKALP, Başman Group of Companies Yönetim Kurulu Üyesi ve Direktör Pınar BAŞMAN SÜREN, Mehmetçik – Büyükkonuk Belediye Başkanı Dr. Fatma Çimen TUĞLU, Kandili Ekmek Fırını Sahibi Hayriye KANDİLİ, Ciddi Home Center ve Ciddi Mutfak Direktörü Amber CİDDİ ile gerçekleştirildi.

Kadınların gücüne odaklanan Kuzey Kıbrıs Turkcell'den özel proje: 8 Kadın, 8 Hikaye

Bu proje vesilesiyle Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Murat Küçüközdemir de bir mesaj yayınladı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladığı mesajında Murat Küçüközdemir şöyle konuştu: “Kuzey Kıbrıs Turkcell olarak, kadınların her alanda başarısının görülmesi, toplumsal cinsiyet eşitliği, ekonomik alanda daha güçlü kadın vizyonunu desteklemiş ve benimsemiş bir şirketiz.

Kadınların teknoloji anlamında da dijitalleşmeye daha yakın durabilmeleri için programlar başlattık.

Kadın destekli projelerimize sürekli yenilerini ekliyoruz.

Kadınların başarılarını kutluyor ve onların toplumdaki yerlerini daha da güçlendirmeye yönelik çalışmalarımızın süreceğini belirtmek istiyorum.

Bu projede yer alan 8 başarılı kadına projemizde yer aldıkları için teşekkürlerimi sunarım.”

BU HABER SENİN İÇİN  Gülenyüzler Anaokulu, 22 Mart Dünya Su Günü Etkinliğiyle Farkındalık Yarattı
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ