Kız arkadaşına baktığı iddiasıyla darp etti!

Kız arkadaşına baktığı iddiasıyla darp etti!
reklam alani

Sondakika Kıbrıs Haber

Kıbrıs Özel Haber

Lefkoşa’da Girne Caddesinde üzerinde meydana gelen Yaralama ve Ciddi Darp meselesi ile ilgili olarak tutuklanan zanlı İbrahim Yağmur mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren polis memuru Murat Erbil olayla ilgili bulguları aktardı.

Erbil huzurda bulunan zanlı İbrahim Yağmur’un 11 Temmuz 2023 tarihinde saat 00:45 raddelerinde Lefkoşa’da Girne Caddesinde üzerinde bulunan Türk Bankası önünde kız arkadaşına baktığı gerekçesi ile sokak üzerinde yürümekte olan A.M’nin (E-23 Pakistan-Öğrenci) yüzüne elinde tutmakta olduğu bira şişesini gayri kanuni olarak vurup, kırılan bira şişesinin   sol kaşında 4 cm’lik kesi oluşmasına sebebiyet vermek sureti ile yaralayarak  ciddi bir şekilde  darp ettiğini mahkemeye aktardı.

Polis yapılan şikâyet üzerine olay yerinden alınan kamera görüntülerinde zanlının tespit edildiğini ve aleyhine tutuklama emri alındığını söyledi.

Polis zanlı İbrahim Yağmur’un 22Temmuz 2023 tarihinde tespit edilerek mahkeme emri gereği tutuklandığını akabinde itiraf nitelikli beyanlarda bulunduğunu bu beyanların teyit ve tekzip edilmesi gerektiğini belirterek ilk etapta zanlının 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

BU HABER SENİN İÇİN  Lefkoşa Maratonu’nda 10 ve 21 km koşuları sonuçları açıklandı
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ