KIZ ARKADAŞININ ÖZEL GÖRÜNTÜLERİNİ GİZLİCE ÇEKİP,YAYINLAMAKLA TEHDİT ETTİ

KIZ ARKADAŞININ ÖZEL GÖRÜNTÜLERİNİ GİZLİCE ÇEKİP,YAYINLAMAKLA TEHDİT ETTİ
reklam alani


Adli Şube’de vazife icra eden polis memuru Alparslan Yavuz, zanlının 2022 yılı aralık ayı -2023 Mayıs ayı tarihleri içinde, ikametgahında, kız arkadaşı Y.O.(K-18) ile olan sevişme anlarını, kız arkadaşının bilgisi haricinde kendi cep telefonu ile fotoğraf ve video çekerek hususi yaşamın gizliliğini ihlal edip, kendisi ile beraber eğer olmazsa bu görüntüleri ailesine göstereceğini söyleyerek, sertlik kullanma tehdidinde bulunduğunu söylemiş oldu.Polis, zanlının 2023 yılı Temmuz ayı içinde ve 2 Eylül 2023 tarihinde aynı adresin aynı yatak odası içinde, kız arkadaşına cinsel tecavüzde bulunmakla methaldar bulunduğunu belirtti. 


Yavuz, olayın polisin bilgisine 4 Eylül 2023 tarihinde geldiğini, aynı gün zanlının, Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nden temin edilen derdest emri gereği tutuklandığını ve cep telefonunun emare olarak alındığını söylemiş oldu. Polis, zanlının ifadesinde görüntüleri çektiğini kabul ettiğini sadece saldırı suçlamasını reddedip, eski kız arkadaşının isteği ile beraber olduklarını söylediğini aktardı. 


Yavuz, tahkikatın yeni başladığını, alınacak olan ifadeler ile araştırılması ihtiyaç duyulan hususlar bulunduğunu belirtip, zanlının aleyhinde üç gün ek tutukluluk talep etti.  

Huzurundaki şahadeti değerlendiren Yargıç Tutku Candaş, zanlının 3 gün süreyle tutuklu kalmasına komut verdi. 


BU HABER SENİN İÇİN  KKTC Cumhurbaşkanlığı - Cumhurbaşkanlığı Engelliler Komitesi’ne “Engelsiz Bilişim Jüri Özel Ödülü” verildi
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ