KKTC Cumhurbaşkanlığı – Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kolan Hospital Group yetkililerini kabul etti.

KKTC Cumhurbaşkanlığı – Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kolan Hospital Group yetkililerini kabul etti.
reklam alani


Sağlık çalışanları ile toplumun tüm kurum ve kuruluşlarının gösterdikleri fedakarlık ve hassasiyetle sağlık altyapısının güçlendiğine işaret eden Cumhurbaşkanı Tatar, Acil Durum Hastanesi’nin büyük ölçüde pandemi hizmeti de verecek şekilde yapıldığını söyledi.
Türkiye Cumhuriyeti’nin her alanda olduğu gibi sağlık konusunda yapmakta olduğu katkıların önemine işaret ederek, iki ay gibi kısa bir sürede Türkiye Cumhuriyeti’nin katkısıyla 100 yataklı Acil Durum Hastanesi’nin yapıldığına dikkat çekti.

Kolan Hastanesi’nin pandemi sürecinde ihtiyaç olduğu zaman hizmet verdiklerini kaydeden Cumhurbaşkanı Tatar, bu konudaki hizmetleri için teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Tatar, kamunun yanında özel teşebbüsün yatırımlarla birlikte halkın hizmetinde olduğunu dile getirdi.

Aşının bulunmasıyla ekonomik hayatın eski düzeyine döneceğine inanç belirten Cumhurbaşkanı Tatar, Covid 19 salgının başarıyla yönetildiğini ancak rehavete kapılmadan gerekli önlemlerin uygulanmaya devam edilmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

BU HABER SENİN İÇİN  KKTC Cumhurbaşkanlığı - Cumhurbaşkanı Ersin Tatar AK Parti'nin Büyük Kongresi'ne katılmak üzere bu sabah Ankara'ya gitti
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ