KKTC Cumhurbaşkanlığı – Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu 2023-2034 Akademik Yılı Açılış Töreni’ne katıldı 

KKTC Cumhurbaşkanlığı – Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu 2023-2034 Akademik Yılı Açılış Töreni’ne katıldı 
reklam alani


 

Cumhurbaşkanı Tatar törende yaptığı konuşmada, törende bulunmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ODTÜ’nün marka değerinde bir eğitim kurumu olduğunu ve KKTC’deki kampusunun 19. yılını tamamladığını belirtti.  

 

Kampusun temellerinin atılmasında ve üniversitede emeği geçen herkesi tebrik eden Cumhurbaşkanı Tatar, gelecekte ülkemize ve Anavatan Türkiye’ye büyük hizmetleri olacak adaylara başarılar diledi. 

 

Hayat boyu eğitimin ve bilgiye erişimin önemine değinen Cumhurbaşkanı Tatar, kendi tecrübelerini paylaştığı konuşmasında ODTÜ öğrencilerine, “Hiçbir zaman vazgeçmeyeceksiniz” tavsiyesinde bulundu. Sağlıklı bir şekilde hedefleri gerçekleştirmek için yola devam etmek gerektiğini belirten Cumhurbaşkanı Tatar, hedefleri gerçekleştirmek için fırsatları değerlendirerek fayda elde etmek gerektiğini söyledi.  

 

ODTÜ’nün önemli yatırımları olduğuna dikkat çeken Cumhurbaşkanı Tatar, “Bu yatırımlarla ciddi başarıların ortaya çıkması temennimizdir. Hepimizin başarısı ülkemizin bekası içindir. Ülkemize sahip çıkmak bizlere yakışan bir ülküdür” dedi. 

 

Cumhurbaşkanı Tatar, değerli ve başarılı bireyler olan tüm ODTÜ öğrencilerine gelecekte başarılar diledi.

BU HABER SENİN İÇİN  Başkent Lefkoşa’da hamamböceği mücadelesi için ihale süreci tamamlandı
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ