KTFHGD’den yeni sezon mesajı – futbol Haberleri

KTFHGD’den yeni sezon mesajı –  futbol Haberleri
reklam alani


Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği, yeni sezon öncesi mesaj yayınlayarak sezonun tüm paydaşlara hayırlı olmasını diledi.

Dernek Başkanı Hakan Muhtaroğlu imzası ile yayınlanan mesajda dernek olarak futbol kalitesini ve seyir zevkini artırmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacakları kaydedildi.
Mesaj şu şekilde:

“Değerli Kıbrıs Türk Futbol camiası, heyecanla beklediğimiz 2023-2024 sezonu 21 Eylül 2023 tarihi itibari ile başlıyor. Futbol gerek ülkemizde, gerekse tüm dünyada en çok takip edilen, insanları bir amaç ve hedef uğruna peşinden sürükleyen önemli bir spordur. Ülkemiz futbol camiası içerisindeki tüm paydaşlar gibi biz Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği üyeleri de futbolumuzun kalitesini ve seyir zevkini arttırmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Yeni sezonun herkes için en az hata ile, sağlıklı, dostça ve keyifli geçmesi, hepimizin en büyük arzusudur. Bu vesile ile yeni sezonumuzda görev yapacak olan tüm hakemlerimize, kulüplerimize, futbolcularımıza, antrenörlerimize ve basın mensuplarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.”

BU HABER SENİN İÇİN  Galatasaray 2-1 Molde - futbol Haberleri
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ