Lefkoşa'da kadına şiddet: Zanlı tutuksuz yargılanacak

Lefkoşa'da kadına şiddet: Zanlı tutuksuz yargılanacak
reklam alani

Sondakika Kıbrıs Haber

Kıbrıs Özel Haber

Lefkoşa’da meydana gelen kadına şiddet olayı ile ilgili tutuklanan 41 yaşındaki İzzittin Kesnik tutuklanarak bugün mahkemeye çıkarıldı.

Lefkoşa Polis Müdürlüğüne bağlı Kadına Karşı Şiddete Müdahale Şubesinde görevli polis memuru Alpaslan Yavuz, zanlının Lefkoşa’da meydana gelen “Şiddet Tehditti, Ciddi Darp, Darp” suçlarından dolayı tutuklandığını söyledi.

Yavuz, zanlının 01.08.2023 tarihinde saat 18:30 raddelerinde Göçmenköy’de Şht.

Mustafa Ürer Sokakta bulunan evinde, kız arkadaşına “evden ayrılayım beraber yaşarız” dediği ve kendisinden özür dilemediği gerekçesi ile eşi S.K.’nin saçından çekip yatağa ittirip üzerine oturarak sağ eli ile boğazını sıkıp yüzüne 2 tokat vurup darp ettiğini belirtti.

Polis, zanlının akabinde  eşine hitaben “özür dilemezsen seni öldürürüm, bugün öldürmezsem başka gün seni öldürürüm, yaşatmam hayatını zindana çevireceğim, hayatını karartacağım” demek sureti ile şiddet kullanma tehdidinde bulunup tekrardan oda da bulunan 110 cm uzunluğundaki tahta saplı süpürge sapı ile eşinin kalçalarına ve iki bacağına vurmak sureti ile de ciddi bir şekilde darp ettiğini söyledi.

Polis, müştekinin aynı gün doktor kontrolünden geçirildiğini ve darp ve cebir izi olduğu yönünde doktor raporu temin edildiğini aktardı.

Zanlının da aynı gün tutuklandığını kaydeden polis, darpta kullandığı süpürge sapını polise teslim ettiğini ve yapılan ölçümde 110 cm uzunluğunda olduğunu belirlediklerini ifade etti.

BU HABER SENİN İÇİN  Bulunan ilaçlarla ilgili tutuklanan eczacı 2 gün daha tutuklu kalacak
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ