LTB Spor Kulübü Olağan Genel Kurulu Yapılmış oldu

LTB Spor Kulübü Olağan Genel Kurulu Yapılmış oldu
reklam alaniLefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Spor Kulübü olağan genel kurulu, LTB Başkanı Mehmet Harmancı ve üyelerin iştirakı ile Mimar Mehmet Vahip Toplantı salonunda yapılmış oldu.


LTB Başkanı Mehmet Harmancı’nın organik başkan olduğu spor kulübü genel kurulunda, tüzüğe uygun olarak etkinlik ve mali raporları okunup onaylanmasından sonrasında kulübün yeni yönetim, denetleme ve disiplin kurulu üyeleri belirlendi.


Genel kurulda ek olarak gelecek aylarda gerçekleştirilecek olan faaliyetlerde görüşülerek etkinlik takviminin oluşturulması ve bu çerçevede hareket edilmesi kararlaştırıldı.


LTB Spor Kulübü’nün yeni yönetim, denetleme ve disiplin kurulu şu adlardan oluşuyor:


Yönetim Kurulu Üyeleri: Başkan Mehmet Harmancı, Asbaşkan Akın Aktunç, Genel Yazman Bülent Çıraklı, Genel Yazman Yrd Zehra Beyar, Mali İşler Sorumlusu Tahir Hoca, Mali İşler Yrd Mükemmel Kıral, Spor İşleri Sorumlusu Ceran Tunalı, Toplumsal İşler Sorumlusu Ali Vehid, Lokal Sorumlusu Özkan Bardak, Etkin Üye Yücel Hatay, Türkay Klermo ve Çelen ÇağansoyDenetleme Kurulu: Mehmet Manavoğlu (Başkan), Erol Beyit, Ziya Güvenir , Ali ÜlkerDisiplin Kurulu: Önder Ecesoy (Başkan), Levent Çıraklı, Fikri Özgüvenli


 
BU HABER SENİN İÇİN  LTB Hanım Sığınma Evi’ndeki bayanların hukuki işlemleri için protokol imzalandı
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ