Minecraft Dungeons Artık Güncelleme Almayacak

Minecraft Dungeons Artık Güncelleme Almayacak
reklam alani

 

Minecraft Dungeons‘ın duyurulmasından beş yıl sonra ve piyasaya sürülmesinden 3,5 yıldan az bir süre sonra Mojang Studios’taki geliştiriciler, elde ettiği sonuçlarla övündü. Görünen o ki Minecraft: Dungeons halihazırda tüm platformlarda (PC ve Xbox, PlayStation 4 ve Nintendo Switch) 25 milyondan fazla oyuncu tarafından oynandı.

Geliştiricilerin resmi duyuruda itiraf ettiği gibi, bu kadar çok sayıda oyuncu en yüksek beklentilerini bile aştı. Sonuçta oyun başlangıçta sadece tutkuyla yaratılmış küçük bir projeydi. Ne yazık ki söz konusu başlıkla ilgili güzel haberlerin sonu geldi. Geliştiriciler, çalışmalarına yönelik desteği sonlandırdıklarını itiraf etti. Böylece geçen yılın sonunda gelen 1.17 numaralı güncelleme, oyunun son büyük yaması oldu.

Minecraft Dungeons Artık Güncellenmeyecek

Ekip artık Minecraft evreninde geçen yeni projelere odaklanmak istiyor ve açıklanan öğeyi artık ek içerik veya yeni özelliklerle zenginleştirmeyecek. Minecraft Dungeons, çok satan Minecraft’ın yan ürünü olan ve zindan tarayıcıları konseptine odaklanan bir aksiyon macera oyunu olarak piyasaya çıktı. Oyun, yetenekler ve istatistikler açısından çeşitlendirilmiş bir dizi karakter ile genişletildi.

Oyun sırasında usule göre oluşturulmuş çeşitli yerlerden geçiyoruz (zindanlar, bataklıklar ve kanyonlar gibi), çok sayıda tuzaktan kaçınıyor ve düşmanlarla yüzleşiyoruz. Savaşlar tamamen dinamik ve hem sıradan rakipler hem de güçlü boss’lar ile kapışıyoruz. Eşya tarafında klasik bir karakter ilerleme sistemi olmasa da, daha iyi ekipmanlar alarak karakterleri geliştirebiliyoruz.

Burada para birimi olarak kullanılan değerli Zümrütler karşılığında tüccarlardan yeni eşyalar alabiliyoruz. Bu anlattıklarımız ilginizi çektiyse, oyunu ücretsiz olarak Game Pass’ten oynayabileceğinizi de belirtelim

BU HABER SENİN İÇİN  Activision, Warzone’un Yeni Haritasını Tanıttı
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ