Modern Warfare 3’ün Açık Dünya Zombi Modu Tanıtıldı

Modern Warfare 3’ün Açık Dünya Zombi Modu Tanıtıldı
reklam alani

 

Activision ve Treyarch, Sledgehammer’ın Call of Duty: Modern Warfare 3 evreninde ilk kez ve açık dünya olarak yer alan Zombies oyun moduna ilk bakışı ortaya çıkardı. Bu yinelemede oyuncu ekipleri, giderek daha düşmanca olan bir dizi ortamda birden fazla tehditle, yaşayan ölü kitleleriyle ve düşman kuvvetleriyle karşı karşıya kalırken birlikte veya kendi başlarına çalışabilen birden fazla manganın yer aldığı açık dünya, PvE ortamında işbirliği yapacak.

Bu çıkarma tabanlı modda en büyük tehlikelerden biri, maç ilerledikçe haritayı tüketecek olan genişleyen Aether Storm olacak. Neyse ki Zombies modu, haritada daha hızlı gezinmek için araç desteği içerecek. Ancak bu arada çok sayıda düşmanı da yenmeniz gerekecek çünkü önceki Zombies bölümleriyle karşılaştırıldığında bu yineleme daha ağır bir düşman yoğunluğuna sahip.

Modern Warfare 3’ün Zombi Modu İddialı Geliyor

Yaşayan ölülerin yanı sıra Terminus Outcomes PMC için çalışan ve ana düşman Viktor Zakhaev tarafından kiralanan paralı askerler de size düşman olacak. Çeşitli ölümsüzlerin, dünya dışı yaratıkların ve paralı askerlerin yanı sıra modda ortaya çıkan en büyük Zombi yaratıklarından biriyle de temasa geçeceksiniz. Mod, Pack-A-Punch, Perk Colas, Mystery Box, Wonder Weapon gibi klasik özelliklerin yanı sıra keşfedilecek yeni sırları içerecek.

Ayrıca, Ray Gun gibi hayranların favorileri de dahil olmak üzere sızan silahları gelecekteki maçlarda saklayabilecek ve kullanabileceksiniz. Ayrıca haritanın her yerinde, oyun karşılaşması dışında satın almalar oluşturmanıza olanak tanıyan ve Juggernog ile konuşlandırma başlatma gibi avantajlar sağlayan planlar bulacaksınız.

Modern Warfare 3, 10 Kasım‘da PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkacak.

BU HABER SENİN İÇİN  DÜNYA LABORANTLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ