Palworld 1 Nisan şakası! – ShiftDelete.Net

Palworld 1 Nisan şakası! – ShiftDelete.Net
reklam alani


Pocketpair son ayların rekor kıran oyunu Palworld için beklenmedik bir 1 Nisan şakası paylaştı. Stüdyo tarafından hazırlanan video, Palworld’deki karakterlerin bir buluşma simülasyonu oyununda yer alacağını gösteriyor. Bu şaka ise Twitter’da karışık yorumlar ile karşılaştı.

Pocketpair, “Palworld – More Than Just Pals” (Palworld – Arkadaştan Daha Fazlası) başlıklı bir oyun tanıttı. Popüler yapımın romantizm odaklı bir devamı olan bu simülasyon oyunu, “flört simülatörü” olarak gösterildi. Duyuruya anime tarzında bir fragman da eşlik etti.

SDNShiftdelete.net

Twitter’da paylaşılan görselde, Palworld’deki karakterlerin lise yılları ve romantik ilişkileri ele alındı. Örneğin Lovander, diğer öğrencilere kur yapan bir “flörtöz” olarak gösterildi. Ancak tüm tanıtımların 1 Nisan şakası olduğunu, böyle bir simülasyon oyununun geliştirilmediğini belirtelim.

GTA 5 yıllar sonra mobile mi geliyor?

GTA 5 yıllar sonra mobile mi geliyor?

GTA 5 kaynak kodunun sızdırıldığı ve bir kısmının üçüncü taraf geliştiricilere satıldığı ortaya çıktı. İşte detaylar.

Oyun bir süre önce silahlar ve Pals’ları içeren çalıştırma sistemleri gibi unsurları nedeniyle tartışmalara yol açmıştı. 1 Nisan şakası ise şirketin tartışmaları mizahi bir şekilde ele aldığını gösteriyor.

İlk olarak 2021’de tanıtılan Palworld, oyuncuları özel toplar kullanarak Pals adı verilen yaratıkları yakalayabilecekleri bir dünyayla tanıştırıyor. Oyunu Pokemon’dan ayıran unsur, oyuncuların hayatta kalmak için Dostlarına, silahlarına ve işçilik becerilerine güvenerek zorlu bir ortamda gezinmeleri.

Microsoft’a göre Palworld, Xbox Game Pass’te şimdiye kadarki en büyük üçüncü taraf yapım oldu. Oyunun alışılmadık yapısı, oyuncular arasında güçlü bir yankı uyandırmış gibi görünüyor.

BU HABER SENİN İÇİN  “İNSAN DENEN ŞEY” Oyunu 16 Ağustos’da Merkez Lefkoşa’da SunulacakKaynak : SDN Network

reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ