Photoshop Web Sürümü Çıktı: İşte Aylık Üyelik Ücreti

Photoshop Web Sürümü Çıktı: İşte Aylık Üyelik Ücreti
reklam alani

Adobe’nin tarayıcı tabanlı Photoshop Web isimli ürünü, beta sürümünde iki yıl geçirdikten sonra nihayet kullanıma sunuldu ancak fotoğraf düzenleme aracı, daha önceki ücretsiz sürüm söylentilerine rağmen hala yüklü miktarda bir aylık abonelik ücreti gerektiriyor. Bu sebeple Web tabanlı Photoshop, birçok özelliği ücretsiz olan Canva’ya tam anlamıyla rakip olamıyor.

Photoshop‘un web tabanlı bir sürümüne ihtiyaç duyan Creative Cloud aboneleri için iyi haberi de verelim; Photoshop Web, Adobe’nin en kullanışlı yapay zeka destekli araçlarından ikisi olan Generative Fill ve Generative Expand ile piyasaya sürüldü. İlki, basit bir metin istemiyle resimlerinize yeni nesneler ekleyebiliyorken, ikincisi ise bir sahneye daha fazla bilgi eklemek için görüntüyü genişletmenize olanak tanıyor.

Photoshop Web Sürümü Ne Kadar?

Photoshop’un web sürümü, masaüstü programının daha temel bir sürümü olsa da, bu araçlar arka planı kaldır, nokta düzeltme fırçası ve katman tabanlı düzenleme gibi temel özelliklerin yanında yer alıyor. Görüntüler Creative Cloud’a kaydedildiğinden, devam eden dosyalara herhangi bir bilgisayardan erişebiliyor ve bunlar üzerinde çalışmaya devam edebiliyorsunuz.

Doğal olarak pek çok eksik özellik var ancak Adobe, yama aracının, kalem aracının, akıllı nesne desteğinin, çokgen kementin ve daha fazlasının “yakında” geleceğini söylüyor. Maalesef web tabanlı Photoshop’un ücretsiz bir sürümü gelmeyecek. Bu sebeple, ilk 7 gün ücretsiz olarak deneyebileceğiniz web yazılımı için aylık 134,40 TL ödemeniz gerekeceğinin altını çizelim.

BU HABER SENİN İÇİN  SpaceX, Türkçe Bilen Müşteri Temsilcisi Arıyor: İşte Aylık Maaş
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ