Red Dead Redemption Remastered 60 FPS Modu Yayımlandı

Red Dead Redemption Remastered 60 FPS Modu Yayımlandı
reklam alani

İlk olarak 2010’da piyasaya sürülen Red Dead Redemption‘a tam 13 yıl sonra remastered dokunuşu yapan Rockstar Games, oyuna 60 FPS desteği ekledi. Yeni mod, bugün yayımlanan 1.03 güncellemesiyle geldi. Yamada ayrıca genel hata düzeltmeleri, kararlılık düzeltmeleri ve iyileştirmeler de yer alıyor.

Şaşırtıcı bir şekilde güncelleme notlarında 60 FPS desteğinden söz edilmiyor. Sessiz sedasız oyunun duraklama menüsüne eklenen mod, bu sayede kolaylıkla açılıp kapatılabiliyor. Öte yandan 60 FPS desteği yalnızca PlayStation 5 sürümüne geldi. PS4 ve Switch için böyle bir seçenek yok. Ek olarak 1.03 yamasının Xbox’ta geriye uyumluluk ile oynanan Red Dead Redemption için geçerli olmadığını da belirtmekte fayda var.

Red Dead Redemption Remastered 60 FPS’e Kavuştu

Rockstar klasiğinin remastered sürümü, ağustos ayında piyasaya sürülmüştü. Birkaç ışıklandırma ve gölgelendirmenin dışında oyunun dişe dokunur bir yükseltme yapılmadan satışa sunulması, Amerikalı firmayı eleştiri oklarının hedefi yapmıştı. Yeniden düzenlenen sürümün en büyük eksiklerinden biri kare hızı yükseltmesi olduğu düşünüldüğünde, 60 FPS modu birçok oyuncuyu memnun edecektir.

Game of The Year Edition’dan bonus içerikler ve Undead Nightmare DLC’si ile gelen Red Dead Redemption Remastered, 50 dolarlık (1.380 TL) global fiyatına karşılık ülkemizde 899 TL‘ye satılıyor. Oyunu RDR 2 ile birlikte almanız halinde ödeyeceğiniz tutar ise 1.299 TL.

İkonik serinin ilk oyunu, RDR 2‘de yaşanan olayların sonrasını konu ediniyor. Bilindiği üzere devam halkası aslında bir prequel yani ön bölümdü. John Marston olarak Amerika’nın Vahşi Batı’sı ve Meksika’ya uzanan müthiş bir maceraya atılıyor, bir zamanlar mensubu olduğumuz Van der Linde çetesinin peşine düşüyoruz ve kendi kanlı geçmişimizle hesaplaşıyoruz.

 

BU HABER SENİN İÇİN  Counter Strike 2 Skin Fiyatlarında Ani Düşüş: Oyuncular Tepkili
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ