Salih Uçucu 3 gün poliste tutuklu kalacak

Salih Uçucu 3 gün poliste tutuklu kalacak
reklam alani


Girne’de Girne- Alsancak çevre yolu üzerinde polis ekipleri tarafından yapılan kontrolde (196 Bin 255 Dolar, kanunsuz bıçak ve demir sopa) bulunan ve ülkemizde öğrenci olan zanlı Salih Uçucu tutuklanarak mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren polis memuru Zafer Yıldız olayla ilgili bulguları aktardı. Yıldız, 16 Mart 2024 tarihinde saat 12:40 raddelerinde Girne’de, Girne- Alsancak çevre yolu üzerinde Mağusa’da sakin zanlı Salih Uçucu’nun kullanımında bulunan ZUH 238 plakalı Honda Fit marka araç içerisinde polis tarafından yapılan kontrolde siyah renk karton çanta içerisinde 196,255 Amerikan Doları nakit para ve aracın bagaj kısmında 1 adet kanunsuz bıçak ile bir adet demir sopa bulunarak emare olarak alındığını söyledi. Polis mesele ile ilgili olarak soruşturma başlatıldığını zanlının söz konusu parayı nerden temin ettiğinin ve ne amaçla tasarrufunda bulunduğunun araştırılacağını belirterek soruşturmanın salimen yürütüle bilmesi için zanlının ilk etapta 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Kıdemli Yargıç Alev Ulunay zanlının soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

BU HABER SENİN İÇİN  Yerli enginarda tavsiye dışı bitki koruma ürünü saptandı
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ