Savoy Marmara kimseden çekinmiyor – Basketbol Haberleri

Savoy Marmara kimseden çekinmiyor –  Basketbol Haberleri
reklam alani


“En büyük isteğimiz kaybettiğimiz değerlerimizin isimlerinin yaşatılması”

Savoy Marmara Koçu Kadri Alagöz, her şeyden önce toplumumuzun başı sağ olsun diyerek başladığı sözlerine kaybettiklerimize Allah’tan rahmet, ailelere de başsağlığı ve sabır diledi. En büyük isteklerinin kaybettiğimiz değerlerimizin isminin yaşatılması olduğunu, bu yönde çalışmaları da yakından takip ettiklerini ifade eden Alagöz, kendilerinin de gereken desteği vermeye hazır olduğunu aktardı.

İdmanlara deprem faleketinden sonra 1 hafta kadar ara verdiklerini, şu anda çalışmaların devam ettiğini dile getiren deneyimli koç, Basketbol Federasyonu’ndan başlangıç tarihi, maç programlaması ve play-off düzenlemeleri konusunda açıklama beklediklerini, hazırlıklarını bunları da görerek yapmak istediklerini aktardı.

Yeni bir takım olmanın dezavantajını Açılış Kupası’nda yaşadıklarını, klasmanı lider bitirmelerine rağmen final four’un ilk maçında elendiklerini dile getiren Alagöz, bu süreçten gerekli dersleri çıkardıklarını, hataları da görerek bunları giderme yoluna gittiklerini aktardı.

“Mücadeleden hiç vazgeçmememiz, en güçlü yanımız”

Takım olarak en güçlü yanlarının mücadeleden son ana kadar vazgeçmemeleri olduğunu, bu noktada Halil Kutruza ve Mustafa Rıfkı gibi deneyimli oyuncularının varlığını da önemli bulduğunu vurgulayan Kadri Alagöz, sıkıntı olarak ise oyun içi performans düşüşlerini gördüklerini söyledi.

Savunmalarını sertleştirmeleri gerektiğini, bu noktadan hareket ile da kadrolarının gücüne inandıklarını ve hiçbir takımdan çekinmediklerini belirten Alagöz, “Hedef olarak her maçı kazanmaktır, kimseden çekinmiyoruz. Gelenlere güzel basketbol izletmek istiyoruz. Öncelikli hedefimiz finale yükselmek, sonrasında da şampiyon olmaktır” dedi.

BU HABER SENİN İÇİN  Orcun Kamalı milli görevde - Basketbol Haberleri
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ