Silent Hill Ascension Çıkış Tarihi Belli Oldu

Silent Hill Ascension Çıkış Tarihi Belli Oldu
reklam alani

 

Konami’nin geçen senenin Silent Hill Transmission yayını esnasında duyurduğu gizemli interaktif oyun projesi olan Silent Hill Ascension, mobil platformlar için oldukca yakında yayımlanacak.

Twitter efsanesi Wario64 tarafınca fark edilen bir Google Play sayfası ile oyunun kati çıkış tarihini öğrenmekle kalmadık, hem de oyunun yakında ön kayıt aşamasına geçeceğini de öğrendik.

Oyunun açıklamasında ön kayıtla ilgili olarak “İlklerden biri olun” yazıyor sadece bunun tam olarak ne şeklinde bir yarar sağlamış olduğu belli değil.

Google Play açıklaması aslına bakarsan bildiğimizden oldukca daha çok informasyon vermiyor sadece oyunun 31 Ekim 2023’te TSİ 04.00‘da çıkış yapacağını görüyoruz. Çıkış saati için ABD baz alındığı için projeyi dört gözle bekleyen Türk oyuncuların ya sabahlaması ya da ertesi günü beklemesi gerekecek.

Silent Hill Ascension Kararlarınızla Şekillenecek

Google Play sayfası hem de oyunun çıkış yapacağı platformlar hakkında da detayları gözler önüne serdi.

Oyunun konsollara geleceğini düşünmüş olabilirsiniz sadece bu şekilde bir sürüm hakkında hiçbir informasyon yokken Silent Hill: Ascension’ın yalnızca mobil (yada tarayıcı tabanlı) bir vaka oyun olabileceği şüphesi bir fazlaca arttı.

Ascension hemen hemen Apple App Store’da yayınlanmadı sadece yolda bulunduğunu varsaymak da mantıksız değil.

Oyunun tarayıcı üstünden oynanıp oynanmayacağı hemen hemen belirsiz.

Bu kuram mantıklı olsa da, hatta oyun için bir internet sayfası mevcut olmasına karşın, bu mevzuyla ilgili hemen hemen resmi bir izahat yok. Ek olarak oyunun 16 yaş ve üstü olarak değerlendirildiğini göz önüne alırsak, 18 yaş ve üstü olarak değerlendirilen ana oyunlardan oldukca daha azca kan ve sertlik göreceğimizi de söylemek yanlış olmaz.

Silent Hill Ascension, günlük canlı öykü sahneleri ile sizin eylemlerinize ve izleyicinin kararlarına bağlı olarak her günün bir evvelkinden değişik olduğu günlük canlı öykü sahneleri içerecek.

BU HABER SENİN İÇİN  Mortal Kombat 1’i Birinci Şahıs Bakış Açısıyla Oynayabilirsiniz!

Bu yeni proje, milyonlarca oyuncunun karakterlerin hayatta kalmasına yada bu karakterlerin kaderini değiştirmesine destek olmasına olanak tanıyacak

reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ