Şöhretler, kadın basketbolu özlemine su serpti

Şöhretler, kadın basketbolu özlemine su serpti
reklam alani


 

 

Basketbol Federasyonu tarafından, Kıbrıs Türk Girişimci Kadınlar Derneği (GİKAD) sponsorluğunda organize edilen GİKAD Kadınlar Açılış Kupası öncesinde anlamlı bir dostluk maçı oynandı.

Basketbol Federasyonu karşılaşma öncesinde ülke basketbolunda uzun yıllar hizmet veren ve başarılar kazanan kadın basketbolcuları Şöhretler Maçı ile bir araya getirdi.

Şampiyon Meleklerin bir pankart ile anıldığı maçta yıllarını parkeye vermiş birçok değer, basketbolun güzelliklerini yaşadı.

 

Bir döneme damga vurmuş birçok isim yer aldı

Ayten Gazi, Ayşen Kofalı, Tanyel Güvensoy Çerkez, Melis Güvensoy, Damla Öneri, Ulaş Azer, Şerife Kanlı, Faika Köker Hakverdi, Marina Kamkam, Emete Anıl, Damla Türken , Havva Arabacıoğlu, Seral Tan, Meliz Özkıraç, Didem Kaner, Leman Çavuşoğlu, Gönül Özkan, Eda Türmen Kutruza, Gülşah Sanver Manavoğlu, Lal Kaner ve Gizem Özkıraç bu keyif dolu maçta forma giyerek izleyicilere güzel bir gece yaşattılar.Şöhretler, kadın basketbolu özlemine su serpti Şöhretler, kadın basketbolu özlemine su serpti Şöhretler, kadın basketbolu özlemine su serpti Şöhretler, kadın basketbolu özlemine su serpti

BU HABER SENİN İÇİN  Kadınlarda Ukü – Esentepe finali
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ