Stardew Valley 1.6 Güncellemesinden Yeni Detaylar Geldi!

Stardew Valley 1.6 Güncellemesinden Yeni Detaylar Geldi!
reklam alani

 

Stardew Valley 1.6 güncellemesi için geliştirici ConcernedApe yeni detaylar paylaştı. Henüz yama notlarının tamamı hakkında bilgi sahibi olmasak da güncelleme içeriğinin bize ilk etapta neler vadettiği konusunda bir fikre sahibiz. Sevilen çiftçilik & yaşam simülasyonu için içerikler gelmeye devam ediyor ve bu da büyük güncellemelerden birisi olacak. Gelin detayları inceleyelim.Stardew Valley 1.6 güncellemesi detayları paylaşıldı

ConcernedApe, Twitter -yeni adıyla X- üzerinden yaptığı bir paylaşım ile sıradaki büyük güncellemenin detaylarını açıkladı. Henüz sadece bir kısmını paylaşmış olsa da yamanın kapsamının hayli büyük olduğunu ve Stardew Valley severler için güzel içeriklerin geldiğini söylemek gayet mümkün.

Paylaşılan gönderiden kadarıyla Stardew Valley 1.6 güncellemesi aşağıdaki yenilik ve içerikleri bünyesinde barındıracak:Bir adet büyük festival
İki adet mini festival
Bütün yetenek alanlarını genişletecek yeni ileri-oyun içerikleri
Yeni eşyalar ve üretim tarifleri
Bazı oyun sonu görevlerine Joja alternatifleri
100 satırdan fazla yeni diyalog
Kasaba sakinleri için kışlık kıyafet görünümleri
Billboard görevlerini tamamladığınızda kazanabileceğiniz yeni ödüller
PC platformu için 8 kişiye kadar co-op desteği
Bir takım ufak ayarlama ve eklentiler
Yeni bir çiftlik türü
Yeni gizemler ve dahası

Yeni özellikler arasında PC tarafında 8 kişiye kadar eşli oyun desteği oyuncular arasında da heyecan ile karşılandı. En iyi co-op oyunlar arasında yer alan Stardew Valley’in oyuncu sayısı konusunda yaptığı bu artırım sayesinde ileride büyük ekiplerle sakin bir dijital çiftçilik hayatı yaşamamız da mümkün olacak gibi görünüyor.

Buna ek olarak artık kış mevsiminde kasaba sakinleri kışlık kıyafetleriyle dolaşabilecekler. Bu da oyunun iç ısıtan kış atmosferini daha da destekleyecektir. Aynı zamanda oyundaki tüm içeriği tükettiği için üzülen sıkı Stardew Valley hayranları 1.6 güncellemesiyle gelecek yeni tariflerin peşine düşüp yeni eşyalar da üretebilecekler. Bu anlamda hem eski hem de yeni oyuncular için heyecan uyandıran bir güncelleme olacağını söylemek güç değil.

BU HABER SENİN İÇİN  LBT’nin yeni oyunu ‘Biz Size Hayranız’ ayakta alkışlandı
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ