The Last of Us 2 Remastered Geliyor!

The Last of Us 2 Remastered Geliyor!
reklam alaniThe Last of Us 2 Remastered Geliyor!

Temmuz 2023’te, Arjantinli besteci ve diğer oyunların yanı sıra The Last of Us serisinin müziklerinin yaratıcısı Gustavo Santaolalla, The Last of Us 2’nin “yeni bir versiyonu” üzerinde çalıştığını açıkladı. Sony şu ana kadar ikinci TLoU’nun yenilenmiş bir versiyonunu duyurmadı ancak şimdi bunun yolda olabileceğini gösteren başka bir ipucu internette dolaşmaya başladı.

Naughty Dog stüdyosunun baş dış kaynak sanatçısı Mark Pajarillo‘nun LinkedIn profili, “İki ikonik oyun olan The Last of Us: Part One ve The Last of Us 2 Remastered için dış kaynaklı tüm çevresel sanat varlıklarının, silahların ve etkileşimli donanımların üretimini denetlemekten sorumluyum.” ifadelerini kullanan bir gönderi paylaştı.

The Last of Us 2 Remastered Geliştiriliyor

The Last of Us 2 Remastered Geliyor!

Dolayısıyla her şey The Last of Us: Part II’nin yeniden düzenlemesinin gerçekten de yolda olduğunu gösteriyor. Oyunun sözde yönetmen kurgusu versiyonu olacağına dair göstergeler de mevcut. Bu oyun için böyle bir yeniden düzenlemeye gerek olup olmadığı ise tartışmalı çünkü oyunun PS5’e özel sürümü yayınlanmasa da, PS4’te çıkan sürüme 60 FPS desteği eklendi.

Sony’nin son birkaç yıldaki politikası göz önüne alındığında, iddia edilen The Last of Us 2 Remastered’ın PlayStation 5‘te piyasaya sürülmesinin ardından PC’de de yayınlanması mümkün. En azından The Last of Us: Part I‘de durum böyleydi. Öte yandan ikinci oyun, diğerlerinin yanı sıra The Last of Us: Part I ile birlikte Sony’ye özel birkaç oyundan biri. Ghost of Tsushima, Bloodborne ve Demon’s Souls’un yeniden yapımı, şu ana kadar PC’ye çıkmadı.

BU HABER SENİN İÇİN  Alan Wake 2 Yapımcılarından Xbox Series S Sitemi
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ