Total War Pharaoh’un Hititler Fraksiyonu Tanıtıldı

Total War Pharaoh’un Hititler Fraksiyonu Tanıtıldı
reklam alani

Geliştirici Creative Assembly, yakında çıkacak strateji oyunu Total War Pharaoh için yeni bir ayrıntılı fragman yayınladı. Bu sefer stüdyo, Hitit grubuna odaklanmaya karar verdi ve bize bu grubun oynanış mekaniklerini gösterdi ve grubun arkasındaki gerçek tarihe dair ufak ufak bilgiler verdi.

Hitit fraksiyonunda Suppiluliuma ve Kurunta isimli iki oynanabilir lider yer alacak. Suppiluliuma’nın Savunucu olarak bilindiği yerde, Kurunta bunun yerine Gaspçı olarak biliniyordu. Bu isimler tabii ki oynanış mekaniklerine yansıyacak; Suppiluliuma, ağır ve orta zırhlı birimlerden oluşan lejyonlar da dahil olmak üzere daha çok savunmaya odaklanacak. Bunun yerine Kurunta, oyundaki sabotaj ve hile mekaniklerinden faydalanacak.

Total War Pharaoh: Hitit Fraksiyonu Fragmanı

 

Hitit grubunu Mısırlı ve Kenanlılar gruplardan ayıran en önemli şey, Hitit fraksiyonunun savaşta çok daha ağır birimleri konuşlandırma eğiliminde olması olacak. Hitit orduları aynı zamanda onları şiddetli yağmurlarda, fırtınalarda ve Anadolu’nun sisli havalarında savaşmaya daha uygun hale getiren özelliklere de sahip olacak. Bu da Hititlerin ordusunu bir hayli korkutucu bir güç haline getirecek.

Total War PHARAOH’un 11 Ekim‘de yalnızca PC için piyasaya sürülecek. İşin ilginç yanı, oyunun Epic Games Store’daki çıkışı 2024’e ertelendi. Bu ertelemenin sebebi ise açıklanmadı. Bu sebeple, oyunu satın almak için Steam‘i kullanmak zorundasınız. Son olarak, Oyunun standart sürümünün fiyatının 1.499 TL, Deluxe sürümünün fiyatının 1.797 TL ve Dynasty Edition isimli özel sürümünün fiyatının ise 2.275 TL olarak açıklandığını belirtelim.

BU HABER SENİN İÇİN  Samsung Galaxy S23 FE Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ