Baldur’s Gate 3’ün En Popüler Çoklu Sınıfları Açıklandı

Baldur’s Gate 3’ün En Popüler Çoklu Sınıfları Açıklandı
reklam alani
Baldur’s Gate 3’ün En Popüler Çoklu Sınıfları AçıklandıGeliştirici Larian Studios, Baldur’s Gate 3 için ilginç yeni oyuncu istatistiklerini ortaya çıkardı; bu sefer oyuncu tabanının çoklu sınıf kombinasyonları seçimini öğrendik. Ürün müdürü Emily Gera, PlayStation Blog‘u kullanarak stüdyonun potansiyel olarak güçlü çoklu sınıflandırma kombinasyonları için kendi önerilerini sunarak oyuncu tabanına daha fazla ilham vermeye karar verdi.


En popüler 20 kombinasyonun tablolarına bakıldığında, sınıfların en popüler kombinasyonunun Rogue ve Ranger olduğu görülüyor ve yaklaşık 175.200 oyuncu bu rotayı tercih ediyor. Hemen arkasından 158.161 oyuncuyla Barbarian ve Fighter kombinasyonu gelirken, 109.926 oyuncuyla Barbarian ve Paladin üçüncü sırada yer alıyor. En az popüler olan çoklu sınıf kombinasyonu ise 63.977 oyuncuyla Fighter ve Warlock gibi görünüyor.


Larian’dan Baldur’s Gate 3 İçin Çoklu Sınıf Önerileri


Baldur's Gate 3'ün En Popüler Çoklu Sınıfları Açıklandı

Larian’ın önerileri arasında, Paladin’in diğer yeteneklerini daha da güçlendirmek için Warlock’un Kılıç Paktı’ndan yararlanmak üzere Paladin ve Warlock’un bir kombinasyonu, her turda çok sayıda küçük saldırı yapmayı tercih eden oyuncular için Rogue ve Monk, Tempest Cleric ve Storm Sorcerer yer alıyor.


Larian ayrıca Druid’in Vahşi Şekli ve Barbar’ın Öfke mekaniğinin kombinasyonu için Druid ve Barbar; son olarak büyü yapma sinerjileri için Sorcerer ve Warlock çoklu sınıflarını denemenizi de tavsiye ediyor.


Baldur’s Gate 3, Ağustos ayında PC’de piyasaya sürüldü ve PS5 sürümü de bu ayın başlarında gelecek. Oyunun ayrıca daha sonraki bir tarihte Xbox Series X/S’ye gelmesi planlanıyor ancak net çıkış tarihi henüz belli değil.
BU HABER SENİN İÇİN  Baldur’s Gate 3 Kampınızı Çıplak Adamlar Basıyor!
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ