Çocuklar masal etkinliğinde buluştu

Çocuklar masal etkinliğinde buluştu
reklam alaniLefkoşa Türk Belediyesi organizasyonunda “Fikir Perisi’nden Masallar” etkinliği Taşkınköy Dr. Fazıl Ufak Parkı’nda evlatları bir araya getirdi.


 


2 yıl ilkin trafik kazasında aramızdan ayrılan Karel Taşkentli anısına anası Gözde D. Taşkentli tarafınca küçüklere masallar okundu ve keyifli vakit geçirmeleri sağlandı.


 


Etkinlik öncesinde açıklamada bulunan Masal ve Oyun Terapisti Gözde D. Taşkentli, anlamlı bir etkinlikle yola çıktıklarını ifade ederek, evlatların güzel yüreğini onlarla birleştiren LTB Başkanı Mehmet Harmancı ve tüm emek koyanlara teşekkür etti.


 


İnsanın sadece unutulduğunda yok bulunduğunu hatırlatan Taşkentli, bu etkinliğin de dünyadaki tüm çocuklar için bir temsil bulunduğunun altını çizdi.


 


LTB Başkanı Mehmet Harmancı ise konuşmasında Karel’i sevgi ve yaşanmışlıklarla anma vurgusu yaparken, evlatların yüreklerine nazaran dünyanın kirli bulunduğunu, onların yürekleri şeklinde temiz bir dünya dilediğini belirtti.Çocuklar masal etkinliğinde buluştuÇocuklar masal etkinliğinde buluştuÇocuklar masal etkinliğinde buluştuÇocuklar masal etkinliğinde buluştuBU HABER SENİN İÇİN  Dünya Çocuk Günü’nde Lefkoşalı Çocuklar Doyasıya Eğlendi
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ