Cumhuriyet Meclisi Ekonomi, Maliye, Bütçe ve Plan Komitesi bugün toplandı

Cumhuriyet Meclisi Ekonomi, Maliye, Bütçe ve Plan Komitesi bugün toplandı
reklam alani


Komite ilk olarak  “Poliçeler (Değişiklik) Yasa Tasarısı”nın madde madde görüşmesini tamamladı ve ikinci okunuşunu gerçekleştirdi. Yasa Tasarısı’nın ivediliği olmadığı için üçüncü okunuşu bir sonraki toplantısında yapılacak.

Komite daha sonra “Deprem ve Diğer Doğal Afetlere Yönelik Mali Yardım Kapsamında Kara Sınır Kapılarındaki Geçişlerde Uygulanan Katkı Kesintisinin Karayollarının Güçlendirilmesi, Yapılması ve/veya Yol ve Trafik Güvenliği için Uygulanması Hakkında Yasa Tasarısı”  ile  “Deprem ve Diğer Doğal Afetlere Yönelik Mali Yardım Kapsamında Kara Sınır Kapılarındaki Geçişlerde Uygulanan Katkı Kesintisinin Karayollarının Güçlendirilmesi, Yapılması ve/veya Yol ve Trafik Güvenliği için Uygulanması Hakkında Yasa Gücünde Kararname”yi ele alarak genel görüşmesini gerçekleştirdi. Komite bahse konu Yasa Tasarısı ve Yasa Gücünde Kararname ile ilgili çalışmalarına bir sonraki toplantısında devam edecek.

Ekonomi, Maliye, Bütçe ve Plan Komitesi, son olarak “Serbest Liman ve Bölge (Değişiklik) Yasa Tasarısı”nın genel görüşmesini tamamlayarak, tasarıyı madde madde görüşmeye başladı. Yasa Tasarısıyla ilgili çalışma bir sonraki toplantıda devam edecek.

BU HABER SENİN İÇİN  Gazete Manşetleri 02 Mart 2024
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ