Demirmen, ülkemize geliyor – Basketbol Haberleri

Demirmen, ülkemize geliyor –  Basketbol Haberleri
reklam alani


Fenerbahçe Spor Kulübü Kadın Basketbol ve Türk Milli Kadın Basketbol Takım Kaptanı Birsel Varsarlı Demirmen KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği davetlisi olarak ülkemize geliyor.

Fenerbahçe Kadın Basketbol takımının ve aynı zamanda Türk Milli Kadın Basketbol takım kaptanı Birsel Vardarlı Demirmen’i KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği ülkemizde konuk ediyor.

Dernek ,Kariyeri başarılarla be kupalarla dolu kaptanın KKTC ziyareti dolayısıyla bazı organizasyonlarda bulunacak.

Kaptan Birsel , İlk olarak 9 haziran cuma akşamı saat 19:30 da Lefkoşa Atatürk Kapalı Spor Salonunda KKTC Basketbol Federasyonunun düzenlemiş olduğu Üniversiteler Lig Şampiyonu (Rauf Denktaş Üniversitesi) ve Büyük Erkekler Lig Şampiyonunun (Koop Spor) karşılaşacağı ISLANDER SÜPER KUPA FİNAL maçında hava atışı yaparak final müsabakasında KKTC’li basketbol severlerle birlikte olacak.

“ Kaptan “ tanıtılacak

12 Haziran pazartesi akşamı saat 19:00 Lefkoşa Rüstem Kitabevi Sergi Salonunda ‘KUZEY KIBRIS’TA KADININ BASKETBOLDA YERİ ’ Konulu Söyleşi ile bizlerle birlikte olacak. Aynı zamanda kendisine ait olan ve gelirinin tamamı kız çocuklarının okuması için çağdaş yaşamı destekleme derneğine bağışlanan ‘ KAPTAN ‘ adlı kitabının tanıtımı ve imza organizasyonunda bulunacak.

Gecede KKTC Basketbol Federasyonu Başkanı Orhun Mevlit , KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği adına Genel Sekreter Burçin Aliusta , Fenerbahçe’nin efsane oyuncularından ve aynı zamanda Kadın Basketbol şube kurucularından eski kaptan Dr. Ayten Salih Berkalp’te gecede konuşmacı olarak yer alacak .

Basketbol camiamızdan birçok değerli ismin de yer alacağı Rüstem Kitap Evindeki geceye tüm basketbol severler davetlidir.

Demirmen, ülkemize geliyor - Basketbol Haberleri Demirmen, ülkemize geliyor - Basketbol Haberleri Demirmen, ülkemize geliyor - Basketbol Haberleri

BU HABER SENİN İÇİN  RDÜ’de Halil Kutruza dönemi - Basketbol Haberleri
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ