EA Play aboneliğine zam geldi!

EA Play aboneliğine zam geldi!
reklam alani


Steam’den, PlayStation Mağazasından, Xbox Mağazasından (hatta Game Pass’e dahil olarak) ve tabii ki EA’in kendisinden temin edebileceğiniz ve yüzlerce oyunu oynayabildiğiniz abonelik sistemi EA Play, her yerde büyük bir zam aldı.

EA Play abonelik ücreti, EA Games TL ile ödeme almayı bırakmadan önce 40 TL idi. Daha sonra TL ile almayı bırakan abonelik hizmetinin fiyatı 20 dolar olarak belirlendi ancak mevcut aboneler bir süredir aynı fiyatı ödüyorlardı.

EA Play aboneliğine zam geldi!

Şimdi, EA’in abonelere gönderdiği e-postada yer alan bilgilere göre şirket, EA Play abonelik ücretlerine yüzde 447 zam yaparak 40 TL’den 219 TL’ye çıkardığını duyurdu. Tabii bu aylık ücret.

Efsane PlayStation 1, el konsoluna dönüştürüldü!

Efsane PlayStation 1, el konsoluna dönüştürüldü!

Neredeyse 30 yaşında olan efsane konsol PlayStation 1, bir hayran tarafından el konsoluna dönüştürüldü. İşte detaylar!

Abonelik hizmetinin ücreti hem PlayStation Mağazası hem de Xbox Mağazasında değişmiş olarak görünüyor. Ancak EA Play aynı zamanda Game Pass abonelik sistemine de dahil.

EA Play aboneliğine zam geldi!

Onun fiyatı ise hala aylık 159 TL. Bu zammın ardından ya EA Play’in Xbox Game Pass bünyesinden çıkarılması ya da Game Pass abonelik ücretlerine de zam gelmesi bekleniyor. EA Play’in 12 aylık abonelik ücreti ise 1.499 TL oldu, onu da unutmadan ekleyelim.

Siz bu zam ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce Game Pass’e de zam gelir mi? Gelirse hala kullanmaya devam eder misiniz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak : SDN Network

BU HABER SENİN İÇİN  Assassin’s Creed Origins devam oyunu mu geliyor?
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ