Ercan-İzmir Uçuşunda Sürpriz Evlilik Teklifi

Ercan-İzmir Uçuşunda Sürpriz Evlilik Teklifi
reklam alani


Uçak havada seyrederken, Burçak ani bir kararla sevgilisinin karşısına geçti ve ona evlenme teklif etti. Diz çökerek yüzüğü çıkaran Burçak, duygularını içeren bir notu okuyarak Fatmagül’e evlilik teklifinde bulundu. İlk şaşkınlıktan sonra Fatmagül, mutlulukla “Evet” diyerek teklifi kabul etti. Uçaktaki diğer yolcular da alkışlarla genç çiftin mutluluğuna ortak oldu.

Evlilik teklifini planlama sürecini anlatan Osman Burçak, “Farklı bir evlenme teklifi yapmak istedim. Bu nedenle havada bir teklif yapmayı düşündüm. Her detayı önceden planladım ve hava yolu personelinden yardım aldım. Heyecanlıydım ve duygularımı ifade etmekte zorlandım. Ancak teklifin olumlu yanıtını alınca büyük bir mutluluk yaşadım” dedi.

Fatmagül Çelik ise duygularını şu şekilde dile getirdi: “Erkek arkadaşımın sürpriz yapacağını biliyordum ama nasıl yapacağını tahmin edememiştim. Teklifin uçakta olacağını hiç düşünmemiştim. O an büyük bir şaşkınlık yaşadım ve konuşmakta zorlandım. Bu an benim için unutulmaz bir deneyim oldu.”

BU HABER SENİN İÇİN  Şüpheli görülen araçta uyuşturucu madde tespit edildi
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ