Football Manager 2024 Beta Tarihleri Belli Oldu

Football Manager 2024 Beta Tarihleri Belli Oldu
reklam alani

Football Manager 2024 beta ne zaman? Şu anda Football Manager hayranları arasında tanıdık bir his var; hepimiz FM24 betasının gelişini heyecanla bekliyoruz. Önemli bir gelenek olarak, FM serisi her sene oyunu neredeyse tamamlanmış bir versiyonuna erken erişmenize olanak sağlayan beta testleri ile oyuncuların geri bildirimlerini topluyor.

FM 2024 beta sürümüne nasıl erişeceğinize gelince, yöntem yıllardır değişmedi ve çok basit bir talimatı takip eden herkes bu haktan yararlanabiliyor. Yaklaşan FM24 beta ve Football Manager 2024 çıkış tarihine hazırlanmak için ihtiyacınız olan her şeyi size anlatacağız, böylece menajerlik kariyerinize erkenden hazırlanmaya başlayabilirsiniz.

Football Manager Beta Testi Ne Zaman?

Football Manager 2024 beta sürümünün 23 Ekim 2023 Pazartesi günü yayınlanmasını bekliyoruz, ancak bu henüz doğrulanmadı. Bu, FM betanın Football Manager’ın tam çıkış tarihinden iki hafta önce başlatıldığı tipik zaman çizelgesine uygun bir tarih. Serinin hayranlarının bildiği gibi beta bir anda başlayabilir ve genellikle reklamı yapılmaz.

FM24’ün çıkış tarihi 6 Kasım olduğundan, Sports Interactive’in serideki önceki oyunlarda tercih ettiği model olması nedeniyle beta lansman tarihini bundan yaklaşık iki hafta önce hesapladık.

Kesin tarih genellikle tam sürümden iki hafta öncesine kadar belirlenir ancak oyunun kararlı bir durumda olduğu kabul edilirse daha erken de yayınlanabilir. FM24 betanın yayınlanacağı belirli zamana gelince, Türkiye saat ile 20.00’da yayınlanacak olan günlük Steam güncellemesiyle birlikte başlayacak.

Football Manager 2024 Betasına Nasıl Girilir?

FM24 beta sürümüne, oyunu doğrudan Steam üzerinden veya onaylı bir üçüncü taraf satıcıdan alacağınız kod aracılığıyla oyunu ön sipariş vererek erişebilirsiniz. Betaya erişim, daha sonra iptal edilen ön sürüm kodları aracılığıyla dağıtılmaz; erişim kazanmak için oyunun tamamını satın almanız gerek. Oyunu satın alırsanız, beta yayındayken etkin bir şekilde erken erişimin kilidini açılacak.

BU HABER SENİN İÇİN  Gökbilimciler, Devasa Kuyruklu Yıldızın Dünya’ya Yaklaştığını Açıkladı

FM24 bu yıl Xbox Game Pass kapsamında yer alsa da, FM24 beta sürümüne Game Pass üzerinden erişemiyorsunuz. Aslında betaya konsollarda hiçbir şekilde erişemiyorsunuz, beta testleri sadece oyunun PC versiyonlarında. FM, Xbox sürümünün 2020’de yeniden piyasaya sürülmesiyle büyük bir beklentiyle konsollara geri döndü. O zamandan bu yana oyun, FM23’te bazı önemli gecikmelere rağmen PS5’te de piyasaya sürüldü.

FM24 deneyiminizi hangi konsolda yaşamayı seçerseniz seçin, beta dönemine yalnızca PC sürümünde erişebilirsiniz. Oyunu Steam’den veya Epic Games Store’dan ön satın almanız fark etmez; her iki sürüm de FM24 betasına erişebilirsiniz. Artık Football Manager 2024 beta sürümüne nasıl erişeceğinizi biliyorsunuz!

reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ