Retro Korku Oyunu You Will Die Here Tonight Bu Ay Geliyor

Retro Korku Oyunu You Will Die Here Tonight Bu Ay Geliyor
reklam alani

 

Daha önce Red Dead Redemption’da çalışan geliştiriciler tarafından 2020 yılında kurulan Seattle merkezli bağımsız oyun stüdyosu Spiral Bound Interactive, her ikisi de 1996 yılında çıkan Resident Evil ve The House of the Dead’den ilham alan zombi temalı korku oyunu You Will Die Here Tonight‘ı duyurdu.

Çıkış tarihi 31 Ekim olarak açıklanan yapım, klasik hayatta kalma korku türüne yeni ve yaratıcı bir yorum getirmek istiyor. 90’ların hayatta kalma korku oyunlarına selam çakan sanat tarzı ile tam birinci şahıs hem de top-down bakış açısıyla heyecan verici bir oynanış sunan You Will Die Here Tonight, tepeden tırnağa retro bir deneyim yaşatıyor.

You Will Die Here Tonight 31 Ekim’de Çıkacak

Spiral Bound Interactive’in ilk oyununda vahşi bir katili avlayan altı kişilik bir ekip olarak 19’uncu yüzyıldan kalma lanetli bir konak olan Breckenridge Malikanesi’ne giriyor ve evi altı farklı açıdan geziyoruz. Bulmacaları çözüyor, malzemeleri topluyor ve ekipmanlarımızı yükseltiyoruz. Komuta ettiğimiz karakterler, seçimlerinize göre şekillendirilmiş farklı becerilere, güdülere ve hikayelere sahip.

 

You Will Die Here Tonight‘ta bulmacaları çözerken ve mekanları keşfederken top-down bakış açısıyla oynuyoruz. İş aksiyona döndüğünde ise malikane içindeki zombilere karşı 90’ların atari oyunlarını andıran bir FPS açısıyla savaşa giriyoruz. Bu arada ölüm kaçınılmaz, ancak önemli olan geride kalan karakterlere ne kadar katkı sağladığımız.

You Will Die Here Tonight’ın çıkış tarihi 31 Ekim olarak açıklandı. Korku oyunu Steam‘de 20 dolar (550 TL) gibi bir fiyata sahip. Türkiye için belirlenen tutar ise henüz netlik kazanmadı.

 

BU HABER SENİN İÇİN  EA Sports FC Mobile Çıktı: Mobil Cihazlarda Futbol Oyunu Arayanlara Duyurulur!
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ