Hamitköy Merhumlar Turnuvasında, şampiyon Sarınç Masterleri

Hamitköy Merhumlar Turnuvasında, şampiyon Sarınç Masterleri
reklam alani


Hamitköy Master Derneği’nin, Hamitköy Spor Kulübüne hizmet etmiş merhumlar anısına düzenlediği Hamitköy Merhumlar Master Anı Turnuvasında Sarınç Masterleri şampiyon olurken, Yakup Topkayalı da Gol Kralı oldu

 

Hamitköy Master Derneği tarafından, Hamitköy Spor Kulübüne hizmet etmiş merhum başkan, yönetici ve futbolcular anısına geleneksel olarak gerçekleştirilen anı turnuvası tamamlandı.

Tek maç eleme usulüne göre oynanan turnuvada Hamitköy Master Takımı, Gaziköy Master Takımı, Çağakar Masterleri ve Sarınç Masterleri mücadele etti. Geçitkale Sahasında oynanan ve Alper Aligüllü, Mustafa Sezenay ile Mehmet Şengül hakem üçlüsünün yönettiği turnuvada Çağakar Masterleri, Hamitköy Master Takımını 4 – 1 mağlup ederek üçüncü oldu. Sarınç Masterleri ile Gaziköy Master Takımı arasında oynanan final maçında ise Sarınç Masterleri, Gaziköy Master Takımı’nı 4 – 0 mağlup ederek şampiyon oldu. Gaziköy Master Takımı futbolcusu Yakup Topkayalı 4 golle Hamitköy Merhumlar Master Anı Turnuvasının Gol Kralı oldu.

Hamitköy Merhumlar Master Anı Turnuvası ile “Esat Erdoğmuş (Hamitköy Spor Kulübü fahri başkanı), Ahmet Beysoydan, Raif Mesda, Tegi Kalfa, İsmet Latifoğlu, Mustafa Hacımusa, Kemal Nalbant, Asaf Cemal, Özgün Özzeki, Yusuf Çoban, Yusuf Çocuk, Adnan Bostancı, Rasım Okşaner, Erol Buba,  Gürsel Altınöre, Tuncer Dağaşaner ve Mustafa Sakallı (Hoca)” anıldı.

 

 

 

BU HABER SENİN İÇİN  “Şampiyon Melekler” anıt mezarları projesinin yapımına başlandı
reklam alani
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ